LGdS: Spotkanie na linii Gazidis-Gattuso

LGdS: Spotkanie na linii Gazidis-Gattuso

La Gazzetta dello Sport informuje, że dzisiaj powinno dojść do spotkania pomiędzy Ivanem Gazidisem, a Gennaro Gattuso.

Tematem rozmów ma być analiza zakończonego wczoraj sezonu w Serie A i omówienie przyszłości 41-latka w Milanie.

Komentarze

 • avatar
  Pablo80
  Czas na nowego trenera z wizją. Bo niestety Rino już nic więcej nie osiągnie w Milanie.
 • avatar
  MK92
  Z całym szacunkiem dla Rino i jego półtorarocznej pracy w Milanie, która nie była taka zła, ale kultura gry zespołu Rossonerich nie przystoi do rangi tego klubu i należy zatrudnić uznanego fachowca, który by ją znacząco podniósł. Natomiast Gattuso niech szlifuje swój trenerski warsztat w mniejszym klubie z mniejszą presją. Życzę mu z całego serca wszystkiego dobrego, bo on jest prawdziwym Milanistą.
  • avatar
   szewa777
   Macie trochę za wysokie mniemanie o dzisiejszym Milanie pozostała na ten moment jedynie Marka, ciekawe kto go zastąpi w obecnej strategii ściągania piłkarzy na dorobku. Mam nadzieję że Rino zostanie. Ludzie się rozwijają. ;) uważam że wyciągnął maksa z tej drużyny. Najgorzej jak przyjdzie trener i to wszystko padnie, bo nie zanosi się na spektakularne transfery. Raczej latanie i być może 2 z primavery. Jedyny zespół w lidze ladnie grający to Atalanta i czasem napoli proszę zweryfikować czas budowy, nie sztuka jest co 2 lata zmienia trenerów. di francesco , Jardim , dajcie spokój żaden skok jakościowy. Wyleca po pół roku.
 • avatar
  Tomekp
  Gattuso to chyba jedyny człowiek którego "znam" z mediów, który potrafi sam siebie ocenić z szczerą prawdą. To fantastyczna cecha ludzka, jednak zupełnie nie przydatna w trenowaniu.Jego metody treningu zawodzą, niemal nikt z naszych nie był w odpowiedniej formie, a jak już był to nie potrafił jej utrzymać. Taktyka to kula u nogi, motywacja raz działała, trzy razy nie. Jak dla mnie, to powinien zostać asystentem trenera, by się uczyć.