LGdS: Rozmowy na linii Milan-Sassuolo w sprawie Sensiego

LGdS: Rozmowy na linii Milan-Sassuolo w sprawie Sensiego

La Gazzetta dello Sport donosi, że Milan prowadzi rozmowy z Sassuolo w sprawie zakontraktowania Stefano Sensiego. Forma ewentualnego transferu z udziałem 23-latka pozostaje na ten moment nieznana. Wiadomo jednak, że mierzący 168 cm piłkarz miałby pełnić rolę zmiennika w ekipie Rossonerich.

Włoch występuje nominalnie na pozycji środkowego pomocnika, ale może grać także jako defensywny pomocnik. W tym sezonie zagrał w 8 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. W tym czasie zaliczył 2 asysty. 

Jego umowa z zespołem Neroverdich obowiązuje do 30.czerwca 2020 roku.

Komentarze

 • avatar
  szfarceneger
  Pamiętam, że szedł do Sassuolo jako spory talent, ale od tamtej pory trochę męczą go kontuzje. Za jakieś drobniaki mógłby przyjść, na pewno nie jest gorszy niż Mauri czy Bertolacci, skoro dostał powołanie do reprezentacji Włoch na najbliższe mecze.
  • avatar
   Kamilo
   I tu się mylisz kolego. Nam potrzeba kogoś jakościowego do pomocy prócz Paquety. Sensi wątpię by był kimś kto nas zbawi.
  • avatar
   szfarceneger
   A kto mówi o zbawianiu Milanu? W newsie jest wyraźnie napisane, że miałby być zmiennikiem. Nie wątpię, że Leonardo i Maldini planują też wzmocnienia drugiej linii, ale jeśli obecnie pierwszymi zmiennikami dla Kessie i Bakayoko są Bertolacci i Mauri, to zdecydowanie potrzebujemy też kogoś na ławkę.
  • avatar
   Kamilo
   No fakt, teraz na ławce przy pladze kontuzji nie ma nikogo. Ale po co nam kolejny przecinak? Sassuolo będzie pewnie chciało z 10 mln za niego. Moim zdaniem lepiej wziąć kogoś nieco bardziej kreatywnego. Nie mowie tu nawet o grajku z topu, ale ktoś kto w razie potrzeby by mógł choć trochę rozruszać drużynę.