LGdS: Reprezentant Belgii w kręgu zainteresowań Milanu

LGdS: Reprezentant Belgii w kręgu zainteresowań Milanu

La Gazzetta dello Sport donosi, że Milan złożył oficjalne zapytanie w sprawie możliwości pozyskania podczas letniego mercato młodego pomocnika AS Monaco, Youri Tielemansa.

Młody Belg mimo rozegrania 35 spotkań w poprzednim sezonie, nie mógł zaliczyć tej kampanii do udanych. Swego czasu miał on problemy z wywalczeniem sobie miejsca w wyjściowej jedenastce w drużynie prowadzonej przez Leonardo Jardima, a ponadto trapiły go urazy mięśniowe. 

W poprzednim sezonie, 21-latek zdobył jedną bramkę i zaliczył 2 asysty. O usługi Tielemansa zabiega m.in. Juventus, który poszukuje wzmocnień na środku pomocy.

AS Monaco pozyskało Belga latem ubiegłego roku z Anderlechtu za 25 mln euro. Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Mieszane uczucia co do tego grajka. Ubiegły sezon niezbyt udany a i pewnie niezla sumke trzeba wylozyc za niego. Moim zdaniem jedna wielka niewiadoma.
 • avatar
  wilku94
  Jak zawsze spóźniliśmy się, trzeba było go brać jak był w Anderlechcie, a tak teraz cena za jego usługi wyniesie z 40 mln. Lepiej postarać się o Dendonckera.
 • avatar
  GiveMeReason
  Moze to glupie ale chcialbym w Milanie zobaczyc Jarmolenke albo Konoplyanke w sumie to od euro 2012 chcialem ktoregos z nich xD
 • avatar
  adamos
  dobry grajek ale nie przejdzie do Nas....