LGdS: Pierwsze spięcie na linii Leonardo-Gazidis

LGdS: Pierwsze spięcie na linii Leonardo-Gazidis

La Gazzetta dello Sport donosi, że w ostatnich dniach doszło do poważnej wymiany zdań między Ivanem Gazidisem i Leonardo.

Tematem spornym okazał się niedoszły transfer Hakana Calhanoglu do RB Lipsk. Brazylijczyk rozpoczął negocjacje z niemieckim klubem, ale ten transfer został zablokowany przez Gennaro Gattuso. Dzisiejszy solenizant otrzymał w tej sprawie wsparcie ze strony CEO Milanu.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Jeśli Lipsk dawało około 25mln i sprowadziłaby w jego miejsce za ta kwotę kogoś sensownego, ewentualnie z niewielkim nakładanem pieniężnym to trzebabylo Turka sprzedać. Z zawodnika, który grał w Leverkusen niewiele zostało.
  • avatar
   kusniak90
   Tylko czy byśmy sprowadzili ? Bo moim zdaniem nie a przy tych wszystkich kontuzjach nie powinniśmy się pozbywać Calhanoglu. Nikogo sensownego nie sprowadzimy w tym okienku. Raz zakaz UEFA, dwa nikt nie chce do nas lepszy przyjść.. cel jest jeden 4 lokata na koniec i LM. Dodatkowo walka z UEFĄ. Ponadto niejednokrotnie bywało tak, że piłkarz po przerwie zimowej grał całkowicie inaczej. Liczę, że będzie tak z Turkiem i Higuainem.
 • avatar
  Kris1908
  Jeśli to prawda to trochę bałagan się zadział w nowym zespole na górze, muszą się dotrzeć
 • avatar
  Pato
  Jeszcze tylko tego brakowało... nieporozumień w "nowym" zarządzie :-/ jedni chcą trzymać swojego kumpla - przeciętnego Gattuso, który stawia na piłkarzy nie w formie. Nowy Gazidis, chce robić nową rewolucje i prostować finanse, i sądze że przyszedł tu głównie w celu przeforsowania zatrudnienia Wengera. Nie zdziwiłbym się gdyby pod koniec sezonu zakońćzonego poza czwórką, odeszedł Gattuso razem z Leo, a został Gazidis z Wengerem..... co do sprzedarzy Hakana, to podobnie jak Rino uważam że pozbywanie się go teraz to strzał w stopę... Hakan powinien posiedzieć na ławce na dwa/trzy mecze... sprzedawanie go byłoby osłabieniem, bo zastępcy szczególnie z nadzorem UEFA prędko sie nie znajdzie. Tu akurat Gattuso ma racje, ale spokojnie mógłby go posadzić na chwilę, Gattuso który gdyby nie Leo i Paolo powinien był dawno być zwolniony... ogólnie rzecz biorąc nic dobrego to wszystko nie wrózy. Paqueta nadzieją!! ale już wiemy że Gattuso widzi go w roli bardziej defensywnej niż tej do której jest przystosowany, no i taktycznie pewnie będzie musiał nadrabiać do poziomu Serie A.. więć fajerwerków raczej nie będzie... pod tym trenerem... Ale co zrobi.. tak jak w wielu aspektach można tylko czekać, i liczyć ze złe scenariusze się nie spełnią...
 • avatar
  arczi
  Czyli Gattuso też ma konflikt z Leo w sumie to ten konflikt trwa od czasu pewnej przyśpiewki ;-/