LGdS: O stanie zdrowia Caldary i Calabrii słów kilka

LGdS: O stanie zdrowia Caldary i Calabrii słów kilka

La Gazzetta dello Sport postanowiła przyjrzeć się stanowi zdrowia Mattii Caldary oraz Davide Calabrii. Poniżej prezentujemy krótki raport:

Mattia Caldara:

Włoch odpocznie od piłki przez około 2 miesiące z powodu urazu łąkotki. Jest to o tyle dziwna informacja, ponieważ podczas pomeczowej konferencji prasowej Gennaro Gattuso mówił, że 24-latek ma problem z mięśniami bliźniaczym.

Davide Calabria:

Z powodu urazu lewej kostki, wychowanek Milanu opuści mecze z Genoą (31.10), Udinese (04.11) i Betisem (08.11). Włoch ma być szykowany na Juventus (11.11)

Komentarze

 • avatar
  adamos
  Szkoda Caldary, bo na tego Muse nie da się patrzeć. Wczoraj przy pierwszej bramce powinien być bliżej Calabrii i bliżej kryć Saponar,ę a przy drugiej bramce złamał poraz kolejny linię spalonego. Zapata już lepiej gra od niego.
  • avatar
   zbychoski
   Costacurta miał rację, że Musacchio to co najwyżej poziom Paletty :)
 • avatar
  MK92
  Milan zawsze ma problemy z jakąś formacją. W zeszłym sezonie był to atak, natomiast w obecnym zdecydowanie kuleje obrona. Tym bardziej niepokojące są te wieści o absencji Calabrii i Caldary, choć akurat nasz prawy obrońca w ostatnim czasie też sporo bramek zawalił i odpoczynek może mu się jednak przyda. Jeżeli Caldara rzeczywiście ma wrócić w styczniu 2019 roku, to chyba jednak nie będzie sensu sprowadzać uznanego obrońcy w zimowym okienku.
  • avatar
   adamos
   trzeba ściągnąć kogoś bo dwóch Zapatow to za dużo (Zapata i Musa). My notorycznie gole tracimy przez Muse teraz zawalił dwie bramki, w meczu z Interem się 3 razy wywrócił przy Icardim i w każdym meczu coś...