LGdS: Niejednomyślność sędziów UEFA w sprawie Milanu

LGdS: Niejednomyślność sędziów UEFA w sprawie Milanu

La Gazzetta dello Sport informuje, że UEFA powinna przedstawić swoje stanowisko co do Milanu dopiero w poniedziałek.

Jest to spowodowane rozbieżnościami w opiniach między sędziami komisji śledczej UEFA. 

Włoski dziennik donosi, że oprócz wykluczenia ekipy Rossonerich z europejskich pucharów, sędziowie rozpatrują pomysł nałożenia bardziej dotkliwej kary finansowej z obowiązkiem utrzymania bilansu finansowego klubu z via Aldo Rossi w kolejnych latach na odpowiednim poziomie. 

Komentarze

 • avatar
  adamos
  czyli żegnaj Europo... Brawo UEFA zapewne wyrzucenie drużyny poprawi bilans finansowy... A PSG pupilek UEFA musi sprzedać 2 zawodników tylko, brawo widać sprawiedliwość!!!!!! UEFA - K...a- Świnia
 • avatar
  Hakan1986
  PSG Stać by sędziów opłacić, a nas nie stać na to i dlatego.
 • avatar
  karp_fso
  A ludzie dalej wierzą w wysrywy włoskich gazet XD Czekamy na werdykt, równie dobrze mogą to pisać, żeby nakręcać inbę.
 • avatar
  Pato
  Juz to pisalem kilka razy, cala ta akcja to wyludzanie kasy przez Uefa - nic wiecej, pod haslem "finansowe fair play" w pelni mafijne zagrywki, chca od Li wyludzic 20mln euro, a jak nie chce dac, to straci 20mln euro za brak zyskow z LE.. Taki Milan ma wybor, jak sie Klub stawia to bedzie i jedno i drugie... w bardziej ugodowej wersji na poniedzialek, z laski dopuszcza Milan do LE, ale za 20mln kary, albo wiecej... Choc dalej do konca nie wieadomo za co. Sadze, ze teraz nie moga sie dogadac do tego ile walnac zeby nie przesadzic... Zeby Milan zaplacil, a nie sie odwolywal... Uefa zlodzieje, i korupcja... Czy na serio ktos w to watpi? Chca kasy.