LGdS: Możliwe pożegnanie Ibry z futbolem [Aktualizacja]

LGdS: Możliwe pożegnanie Ibry z futbolem [Aktualizacja]

La Gazzetta dello Sport informuje, że najprawdopodobniej po tym sezonie Zlatan Ibrahimović zakończy swoją karierę.

Zdaniem włoskiego dziennika, Szwed myślał o kontynuowaniu swojej przygody z piłką, ale pewne czynniki jak m.in. pandemia koronawirusa sprawiły, że 38-latek zmienił swoje podejście odnośnie najbliższej przyszłości.

[Aktualizacja] - 22.03

Dzisiejsze wydanie włoskiego dziennika sugeruje, że Zlatan Ibrahimović nie podjął ostatecznej decyzji w sprawie przyszłości i kwestia ta jest wciąż sprawą otwartą.

Komentarze

 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Zlatan powinien zostać asystentem trenera w Milanie
  • avatar
   KAKA22
   Za wcześnie na asystenta dla Zlatana. Chciałby we wszystko ingerować i o wszystkim decydować, a jakby komuś cis nie pasowało to byłaby awantura. Całkowicie zly pomysł.
 • avatar
  MK92
  Takie rozwiązanie w przypadku Zlatana nie byłoby żadnym zaskoczeniem. Emerytura piłkarska za rogiem, a przyszłość futbolu w ogóle bardzo zamglona. Tak samo i sytuacja w Milanie.
 • avatar
  kusniak90
  Szczerze, to Ibra zdał sobie sprawę, że niewiadomo kiedy futbol zacznie znowu działać. Wielu działaczy mówi, że mają nadzieję wznowić rozgrywki w maju, mają nierówno pod kopułką według mnie.. Ten sezon powinien zostać unieważniony, bo do września nie wiem czy się ogarnie epidemię. Po drugie odejście Bobana i widmo odejścia Maldiniego i rządów Gazidisa daje chyba najwięcej do myślenia, bo Gazidis ma inne plany na Milan i wszyscy to wiedzą.. chce zrobić u nas szkółkę piłkarską.