LGdS: Możliwy kolejny zaciąg z Atalanty

LGdS: Możliwy kolejny zaciąg z Atalanty

La Gazzetta dello Sport donosi, że Milan nawiązał kontakt z otoczeniem zawodnika Atalanty, Timothy'ego Castagne. 

Belg miał pozytywnie zareagować na zainteresowanie ze strony ekipy Rossonerich i wyraził chęć dołączenia do zespołu Il Diavolo. 

Leonardo chciałby zaoferować w ramach rozliczenia za 23-latka kartę Diego Laxalta, który nie jest pierwszoplanową postacią w zespole Gennaro Gattuso. 

Kim jest Castagne?

Występuje on na pozycji prawego obrońcy, ale może grać też jako prawy pomocnik i prawy napastnik. W tym sezonie rozegrał 28 spotkań, spędzając na boisku 1991 minut. W tym czasie zdobył 3 bramki i zaliczył 5 asyst. Jego umowa z dotychczasowym pracodawcą wygasa w czerwcu 2020 roku.

Komentarze

 • avatar
  revan7
  Z całym szacunkiem, skoro chcemy grać w Lidze mistrzów to musimy kupować grajkow na poziomie lm
 • avatar
  primo2p
  Z tego co widzęęęęe, to zagrał 21 spotkań ligowych, to jest ich około 2/3, więec niby jest podstawowym zawodnikiem, a niby coś mu brakuje do tego.
  Z tego co sie orientuje, to wiekszosc widzi tego zawodnika jako uzupelnienia kadry, tylko czy my potrzebujemy uzupelnienia, czy tez wzmocnienia pierwszej jedenastki.
 • avatar
  sheva7acm
  calabria,conti, po co on nam?! chyba ze abate odchodzi
 • avatar
  Krzychu
  Transfer raczej na prawą pomoc niż obronę, na zawodnika szerokiego składu ok - zwłaszcza za Laxalta, bo to by mogło oznaczać powrót Darmiana do domu. :)
  Z drugiej strony transfery z Atalanty średnio nam wychodzą - Bonaventura wypalił ale pozostałe jakoś tak nie mogą się dobrze przyjąć.
 • avatar
  MK92
  Widzę zdecydowanie bardziej palące problemy w drużynie Milanu niż prawa flanka, tym bardziej, że Castagne jakoś specjalnie naszego poziomu by nie podniósł, a my musimy z roku na rok się rozwijać.