LGdS: Możliwa kara finansowa od UEFA za złamanie FFP

LGdS: Możliwa kara finansowa od UEFA za złamanie FFP

La Gazzetta dello Sport informuje, że w związku ze złamaniem zasad Finansowego Fair Play, na Milan może zostać nałożona kara finansowa w wysokości 20 mln euro.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Powinni zbić to maksymalnie jak się da, ale najważniejsze dogadać się z UEFA żeby móc realizować wreszcie dobry projekt Milanu.
  • avatar
   adamos
   JACA ja to bym zaczął o porządnego trenera co ma taktykę i pomysł na grę a nie podanie do Dollara tylko... W zeszłym sezonie przynajmniej było podaj do Hakana, Suso i wrzuć, a teraz to graj na Dollara... Nawet zespoły z Ekstraklasy tak nie grają...
  • avatar
   kusniak90
   O czyste konto jeśli chodzi o finanse. O stabilizację finansową, która pozwoli na większe transfery, bo teraz siedzi nam na karku UEFA i to że gramy w LE to i tak cud. Oczywiście że potrzebujemy kreatywnego pomocnika to jest priorytet.. plus Gattuso raczej po sezonie jak nie wcześniej się pewnie z Milanem pożegna.
 • avatar
  adamos
  20 mln do udźwignięcia Elliott zapłaci...
 • avatar
  Pato
  Miało byc 30 ;-p pisałem to od poczatku całej tej sagi... uefa chce kasy, cala ta farsa skonczy sie na karze finansowej 20-30 mln. Uefa to zart, z drugiej strony dobrze ze nie udalo im sie zrobic przykladu dla innych akurat z Milanu.
 • avatar
  MK92
  Mam nadzieję, że dożyjemy jeszcze czasów, gdy UEFA zrezygnuje ze swoich marksistowskich pomysłów w stylu FFP. Każdemu według potrzeb, a dysproporcje między silnymi a słabymi tylko się zwiększają przez stosowanie takich narzędzi.