LGdS: Milan rozgląda się nad nowym skrzydłowym

LGdS: Milan rozgląda się nad nowym skrzydłowym

La Gazzetta dello Sport informuje, że Milan pracuje nad sprowadzeniem nowego skrzydłowego podczas letniego mercato.

Na liście życzeń Rossonerich znaleźli się m.in. Steven Bergwijn (PSV) i Everton Soares (Gremio). Holender został wyceniony przez swojego pracodawcę na 40 mln euro i o jego względy zabiega m.in. Inter. 

Jeśli chodzi o Brazylijczyka to posiada on klauzulę odejścia w wysokości 80 mln euro, aczkolwiek Gremio może rozpocząć rozmowy z potencjalnymi zainteresowanymi o ile na stole pojawi się 40-50 mln euro.

Poniżej prezentujemy statystyki obu zawodników:


Zawodnik
Liczba występów
Minuty na boisku
Bramki
Asysty
Długość kontraktu
Steven Bergwijn
33
2833
12
13
30.06.2022
Everton Soares*
40
3065
16
3
31.12.2022

Komentarze

 • avatar
  MilanFanJ
  jakoś chyba chętniej widziałbym u nas młodego Holendra. naszą największą bolączką jest dostarczanie piłek Piątkowi, a Bergwijn ma świetną statystykę asyst i to grając na obu skrzydłach. a zdobywane przez niego bramki to tylko dodatkowy plus.
  • avatar
   Kamilo
   Statystyki to nie wszystko bo, teraz najbardziej wartościowymi zawodnikami są bramkostrzelni skrzydłowi. Choc obie opcje sa dla nas dobre, więc jeśli któryś z nich przyjdzie to powinno byc dobrze.
 • avatar
  Pato
  Paqueta na lewe skrzydło!!! Hakan do środka.
 • avatar
  kusniak90
  Myślę że potrzeba 2 skrzydłowych bo Suso się chyba już w Milanje skończył, mam wrażenie że jest przewidywalny do bólu, bardzo go lubie i pamiętam o tym co zrobił ale trzeba zmiany.