LGdS: Milan pracuje nad nową umową dla Ibry

LGdS: Milan pracuje nad nową umową dla Ibry

La Gazzetta dello Sport informuje, że Milan zaczął myśleć coraz poważniej nad zatrzymaniem Zlatana Ibrahimovicia na kolejny sezon.

Rossoneri pracują nad osiągnięciem porozumienia w sprawie nowej umowy dla gracza. Sprawą tą zajmuje się m.in. Paolo Maldini, który jest w stałym kontakcie z zawodnikiem. Jeśli chodzi o stanowisko Ibry co do dalszej gry dla Milanu, to nie ma on nic przeciwko takiemu pomysłowi, ale oczekuje m.in. konkretnego przedstawienia projektu funduszu Elliott wobec klubu z via Aldo Rossi .

Decydujące powinno być spotkanie 38-latka z Ivanem Gazidisem, do którego powinno dojść w przypadku powrotu napastnika do Włoch.

Komentarze

 • avatar
  sheva7acm
  Gazidis: Ibra plan jest prosty:
  -dla Ciebie obcinka pensji
  -sprzedamy gigio i romka
  -wykupujemy kjera i begovixca i lecimy z programem !
  Zrobimy drugi Arsenal !!!
 • avatar
  MK92
  Na jeszcze jeden sezon Zlatan mógłby zostać. Może już nie ma dawnej formy, ale mentalnie z miejsca podniósł nasz zespół na początku roku. Trzeba też jednak myśleć o nowym docelowym napastniku.
 • avatar
  kusniak90
  Dokładnie, uważam, że Ibra powinien zostać, raz należy mu się tutaj szacunek w Milanie, dwa jest w stanie jeszcze dać coś na boisku i w kolejnym sezonie pomóc w dostanie się wreszcie do LM.