LGdS: Locatelli może odejść latem na wypożyczenie

LGdS: Locatelli może odejść latem na wypożyczenie

La Gazzetta dello Sport informuje, że Milan może rozpatrzeć wypożyczenie do końca następnego sezonu swojego wychowanka, Manuela Locatellego. 

Klub z via Aldo Rossi nie zamierza bowiem rozstawać się definitywnie z 20-latkiem, z którym wiąże plany na przyszłość. Na chwilę obecną największe zainteresowanie usługami młodzieżowego reprezentanta Włoch przejawia Cagliari.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Locatelli powinien zostać, i grać - wchodzić z ławki. Milan powinien na ławce mieć i ogrywać swoich młodych wychowanków, zamiast wydawania milionów na (owszem bardzo dobrych) zawodników jak Baselli, czy innych "bardziej doświadczonych" - Locatellego można by oddać na wypożyczenie dopiero wtedy gdyby w kadrze już oficjalnie potwierdzono dwóch! nie jednego pomocników, pokroju reprezentantów Włoch czy Brazylii. Inaczej to nie ma żadnego sensu, Jest Biglia i Locatelli z ławki. W razie kontuzji są inni którzy mogą grać na środku, choćby Kessie, czy Hakana Gattuso miał testowac w roli Pirlo...
 • avatar
  KAKA22
  Jesli przyjdzie srodkowy pomocnik tak jak to niby jest w planach to niech idzie na wypozyczenie bo w tym wieku, w ktorym jest Locatelli najwazniejsza jest gra a u nas zbyt wiele nie pogra. Oczywiscie wypozyczenie bez zadnej opcji wykupu.
  • avatar
   BF
   i potem zespół zrobi cel na sezon i w lutym/marcu Locatteliego odstawi bo po co ogrywać gracza którego nie ma w planach? Wykup potem odkup to najlepsze rozwiązanie kiedy pozbyto się współwłasności