LGdS: Letnie mercato zależne od UFEA

LGdS: Letnie mercato zależne od UFEA

La Gazzetta dello Sport donosi, że Rossoneri będą dążyć do zachowania dodatniego bilansu jeśli chodzi o letnie mercato. Wynika z decyzji UEFA ogłoszonej w połowie grudnia ubiegłego roku [klik]

Zespół Il Diavolo będzie chciał dokonać kilku wzmocnień w swoim składzie w postaci wykupu Tiemoue Bakayoko czy zakupu kogoś z trójki Saint Maximin - Begwijn - Groeneveld. Takie działania, przy chęci zachowania dodatniego bilansu mogą zmusić klub do sprzedaży niektórych zawodników. 

Zdaniem włoskiego dziennika, na liście transferowej Milanu mogą znaleźć się chociażby Hakan Calhanoglu, Ricardo Rodriguez czy Franck Kessie. 

Komentarze

  • avatar
    Paolo03
    Taki bergwijn czy maximin to akurat za pieniądze z Hakana. A reszta ze sprzedaży wypożyczonych ( Andre silva ) lub za grosze Berto / Monto czy Mauri.
  • avatar
    DanielACM
    Za RR nie mamy wartościowego gracza. Hakan mógłby odejść ale nowy skrzydłowy powinien zrobić skok jakościowy na tej pozycji a nie być tylko melodią przyszłości. Kessie wciąz może wiele dać klubowi bo ma talent i jest silny ale musi wrócić do formy i nauczyć się grać w innej roli na boisku, zeby nie dublował Bakayoko.