LGdS: Latem możliwa rewolucja w pomocy

LGdS: Latem możliwa rewolucja w pomocy

La Gazzetta dello Sport donosi, że latem może dojść do rewolucji w środku pola ekipy Rossonerich.

Zdaniem włoskiego dziennika, niemal na pewną zespół Il Diavolo opuszczą: Jose Mauri, Andrea Bertolacci oraz Riccardo Montolivo. Ich umowy, które obowiązują do czerwca tego roku nie zostaną przedłużone i od 1 lipca będą wolnymi zawodnikami.

Klub z via Aldo Rossi mogą opuścić także Lucas Biglia oraz Franck Kessie. Kierownictwo Milanu nie jest do końca zadowolone z postawy Argentyńczyka na boisku i może zakończyć z nim współpracę przed rozpoczęciem nowego sezonu. Jeśli chodzi o 22-latka to pomocnik nie jest uznawany za niezbędnego i w przypadku odpowiedniej oferty może zostać sprzedany. 

La Gazzetta dello Sport dodaje, że sprzedaż Lucasa Bigliii i Francka Kessie mogłaby ułatwić wykup Tiemoue Bakayoko z Chelsea. Ponadto mogłaby się ona przyczynić do pozyskania nowych zawodników. Włoski dziennik wskazuje w tym przypadku dwa nazwiska: Stefano Sensi (Sassuolo) i Amadou Diawara (Napoli).

Komentarze

 • avatar
  DanielACM
  Diawara i Sensi to żaden skok jakościowy a taki jest nam potrzebny. Moga się przydać ale tylko na ławkę. DO pierwszego składu potrzeba kogoś lepszego.
 • avatar
  Paolo03
  To jest nie możliwe abyśmy pozbyli się 5 pomocników. Pewnie zostanie Kessie.
 • avatar
  Jachu1899
  pozbycie sie młodego Kessiego to debilizm, przy innym trenerze moze być jednym z najlepszych w Serie A