LGdS: Kean raczej nie zagra w Milanie

LGdS: Kean raczej nie zagra w Milanie

La Gazzetta dello Sport donosi, że Mino Raiola zaoferował Milanowi usługi jednego ze swoich klientów, Moise'a Keana.

Włoch miałby stanowić alternatywę dla zespołu Il Diavolo w przypadku niepowodzenia transferu z udziałem Zlatana Ibrahimovicia. 

Jak dowiedział się włoski dziennik, propozycja agenta piłkarskiego została odrzucona przez klub z via Aldo Rossi.

Komentarze

 • avatar
  DanielACM
  Niech obaj przyjdą kosztem np. Castillejo, który moim zdaniem nigdy poziomu łąwkowicza nie przeskoczy.
 • avatar
  sheva7acm
  i dobrze bo to Balo cwaj !nic z niego nie bedzie
 • avatar
  Pato
  A ja bym w sumie wolał Moise Kean--a niż Ibrę... :-o jeden reprezentuje przyszłość, drugi przeszłość.
  Milan musi wreszcie skończyć ze pokładaniem nadzieji na zbudowanie czegoś nowego, na najbliższe sezony w których mamy grać w LM, na podstawie swojej odległej przeszłości... Ibra w Milanie grał 7 lat temu... w MU niewiele pokazał, a MLS to liga pół-amatorska tak realnie. Równie dobrze można by zwoływać piłkarzy z emerytury i nawet pewnie by wypadli lepiej niż aktualna kadra, ale czy o to chodzi? Co będzie z Ibry w Milanie za pół/półtora roku? dziura w najlepszym wypadku. Gdyby przyszedł Moise i by grał ten rok, półtora mielibyścmy zgranego reprezentanta włoch, obok Leao, Paquety, Romka czy Gigio.., Kean, Leao czy nawet Piątek spokonie wystarczą na strzelenie tyle bramek ile mogłby strzelić dzisiejszy Ibra... zarząd znów pokłada nadzieje w ryzykownym ruchu, zamiast spokojnie budować na młodych i utalentowanych...
  • avatar
   DanielACM
   W klubie brakuje przywódców i piłkarzy którzy coś osiągnęli a niewielu jest piłkarzy na świecie z takimi zasługami i ambicjami jak Ibra mimo wieku. Błędem Milanu jest ściąganie niepewnych młodzików na których wydawany jest gruby hajs a potem nie spełniają oczekiwań zamiast zrównoważeniu składu kilkoma doświadczonymi i ambitnymi piłkarzami. Moise sobie nie radzi w Evertonie, być może liga mu nie pasuje, może trudno mu się zaadaptować do nowego środowiska, ale mówi się też, że jest rozwydrzony i w Milanie jeśli nikt by go nie utemperował jak niegdyś Gattuso to nic z niego nie będzie. Dlatego jeśli przyszedłby Moise to potrzebny byłby ktoś taki jak Ibra, a jak przyjdzie Ibra to przydałby się ktoś taki jak Moise żeby nauczył się w od Szweda podejścia do piłki i żeby zrozumiał, że w sumie to jest jeszcze nikim tylko talentem co tak na prawdę o niczym nie świadczy.