LGdS: Halilović chciałby zostać, ale...

LGdS: Halilović chciałby zostać, ale...

La Gazzetta dello Sport informuje, że Alen Halilović rozpocznie przygotowania do nowego sezonu wraz z Milanem.

Chorwat chciałby zostać w ekipie Rossonerich i otrzymać szansę od Stefano Piolego. Na ten moment, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest sprzedaż 24-latka. O zakontraktowaniu pomocnika myśli m.in. Benfica. W takim przypadku, Halilović mógłby zostać włączony w ewentualny transfer Florentino Luisa do zespołu Il Diavolo.

Komentarze

 • avatar
  BF
  Ponoć Florentino był kozłem ofiarnym przez Bruno Lange po jednym z meczów

  teraz wraca na stare śmieci Jorge Jesus i sytuacja Florentino może byc cąłkowita inna. To co Luis grał w Benfice to statystyki w defensywie miał mocne, gorzej trochę z grą przodu
  • avatar
   MagicMilan1983
   Mamy Benaccera, Kessiego, powinnismy zakontraktowac Bakayoko i Van de Beeka,/Tonaliego. Do tego ja bym walczyl o powrot Andre Silvy i zamiast Chiesy postarac sie o Depaya
  • avatar
   Konradza
   Depaya raczej nie wyciągniemy, jest liderem w teamie który jest w najlepszej czwórce na kontynencie i raczej nasza marka go nie zachęci.
   Co do Andre jestem za, w Niemczech pokazał że wartościowy z niego zawodnik, a przy Zlatanie dostałby odpowiedniego kopa i ostatnią szansę.
 • avatar
  MK92
  Halilović to taki typ piłkarza, który świetnie operuje piłką, ale niewiele dobrego z tego dla zespołu wynika. Kilka lat temu zdawało się, że Chorwat zrobi dużo większą karierę.
  • avatar
   Pato
   bojan 2 (razy gorszy)
 • avatar
  kusniak90
  To jest drugi Mastur. On nie będzie grał na wysokim poziomie. W Milanie nie ma myślę czego szukać.