LGdS: Gattuso chce zatrzymać Suso w Milanie

LGdS: Gattuso chce zatrzymać Suso w Milanie

La Gazzetta dello Sport informuje, że Gennaro Gattuso zwrócił się z prośbą do kierownictwa Milanu o zatrzymanie za wszelką cenę Suso Fernandeza. 

Szkoleniowiec ekipy Rossonerich bardzo sobie ceni Hiszpana i  uważa go za kluczowego zawodnika swojego zespołu. Z tego też powodu 40-latek chciałby kontynuować z nim współpracę również w następnym sezonie. 

W ostatnim czasie pojawiły się plotki o zainteresowaniu ze strony Interu skrzydłowym Milanu. Wiele wskazuje jednak na to, że niezależnie od propozycji ekipy Nerrazzurich, oferta ta zostanie odrzucona.

Hiszpan posiada klauzulę odejścia w wysokości 38-40 mln euro [rozbieżność ta wynika z informacji podawanych przed media, przypis redaktorski], ale 24-latek nie planuje rozstawać się z obecnym pracodawcą. Suso niejednokrotnie wyrażał chęć kontynuowania swojej kariery w zespole Il Diavolo.

Komentarze

  • avatar
    UEFA
    lubię Suso ale powinien wejść w tym sezonie na większy poziom , bo wieje od niego przeciętnością i ligowym średniakiem. wiem ze lepiej się gra jak się ma kolo siebie kolektyw zgranie i lepszych pilarzy ale to nie zmienia faktu ze troszkę się zatrzymał w rozwoju