LGdS: Elliott planuje zainwestować w Milan

LGdS: Elliott planuje zainwestować w Milan

La Gazzetta dello Sport informuje, że w najbliższych miesiącach Elliott planuje zainwestować niemałe pieniądze w ekipę Rossonerich.

Amerykanie zamierzają przeznaczyć na ten cel około 100-150 mln euro. Kwota 50 mln euro, o której w swoim komunikacie wspomniał wyżej wspomniany fundusz została już przelana na konto zespołu Il Diavolo.

Komentarze

 • avatar
  ciekawe co tym razem wymysla. sprzedajcie klub w rece rodziny Rickettsow albo Commisso.
 • avatar
  Kamilo
  Elliot ładnie zarobi na Milanie jak nie teraz to w najbliższej przyszlosci. Wydali na ten moment ok 360mln + te 50 co jest mowa w newsie. Jak sprzedadzą Silvie te 10% to kasa na obecna działalność będzie, wiec mogą sami włożyć w klub "coś" a i tak będą pewni że przy ewentualnej transakcji swoje zarobią. Li powinien się uczyć od Amerykanów ;)
  • avatar
   GiveMeReason
   Li jest albo slupem albo niesamowicie glupi skoro przecietny Seba z acmilan24.com po wygooglaniu funduszu wie ze pakt z Eliotem jest gorszy niz z diablem . Osobiscie uwazam ze nie jest glupi bo jednak wyglada na człowiek ogarnietego
  • avatar
   benek1004
   Też tak sądzę, gdyby faktycznie był tak głupi to nie dorobiłby się tych pieniędzy które niby wyłożył ze swojej kieszeni. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie był po prostu słupem.
  • avatar
   Kamilo
   Tylko ile tych pieniędzy było tak naprawdę z kieszeni Li. Jak w Chinach jest anonimowym człowiekiem, a ktoś kto wpakował te 600mln raczej nie powinien być kompletnie nieznanym czlowiekiem w swojej ojczyznie. To że Elliot go naciął nie ulega wątpliwości :)