LGdS: Depay i Fellaini zainteresowani projektem Milanu

LGdS: Depay i Fellaini zainteresowani projektem Milanu

La Gazzetta dello Sport informuje, że w ostatnim czasie Milan kontaktował się z przedstawicielami Memphisa Depay'a oraz Marouane Fellainiego. Obaj zawodnicy wyrazili chęć dołączenia do ekipy Rossonerich niezależnie od obecności włoskiego klubu w europejskich pucharach.

Jeśli chodzi o Holendra, jego obecny pracodawca, Olympique Lyon jest gotów wyrazić zgodę na jego odejście o ile zainteresowany jego usługami klub zaoferuje za niego 40 mln euro. Zespół Il Diavolo może zaoferować 30 mln euro i kartę jednego ze swoich zawodników w celu zbicia z ceny.

W przypadku Belga, problemem są oczekiwania finansowe 30-latka. Fellaini chciałby otrzymał kontrakt, na mocy którego mógłby zarabiać 8-10 mln euro. Ekipa Rossonerich nie zamierza jednak przystać na te wymagania i wiele wskazuje na to, że rosły pomocnik znajdzie zatrudnienie gdzie indziej.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Depay byłby fajną opcją dla nas, ale gdybyśmy mieli dalej grać z Hakanem lub Suso w pierwszej jedenastce to musielibyśmy przejść na 4-2-3-1 z Hakanem jako trequartista.

  Co do Fellainiego to nie jestem do niego przekonany. Wolałbym sprowadzić do Milanu kogoś pokroju Dembele z Tottenhamu.
 • avatar
  Dembiec11
  Memphis w formie z Lyonu to było by coś. Gorzej jak zjadła by go presja jak w MU. Wydaje mi się że Hakan jako trequartista z Depayem i Suso po bokach była by to fajna sprawa.
 • avatar
  MK92
  Depay byłby w teorii znakomitym wzmocnieniem, ale pamiętam, jak rok temu zachwycano się Tolisso.
 • avatar
  adamos
  Ech nie dołączy do Nas ile razy bylo, że X już jest blisko a poźniej nie X a Y a Z przybył... Może jeszcze Krystyne sprowadzimy :-) Zejdźmy na ziemię....