LGdS: Cztery cele Elliottu na najbliższy czas

LGdS: Cztery cele Elliottu na najbliższy czas

La Gazzetta dello Sport donosi, że Elliott wyznaczyć sobie cztery cele, które zamierza zrealizować w najbliższym czasie.

Oto i one: 

* wprowadzenie zmian w kierownictwie Milanu - Leonardo jest niemal pewny dołączenia do ekipy Rossonerich, trwają rozmowy z Ivanem Gazidisem i Umberto Gandinim

* sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika - priorytetem wydaje się Higuain, ale brany pod uwagę jest m.in. Alvaro Morata

* wzmocnienie zespołu, sprzedaż niektórych zawodników, nie osłabiając przy tym drużyny

* wyjaśnienie sprawy z Finansowym Fair Play - chęć podpisania dobrowolnego porozumienia

Komentarze

 • avatar
  adamos
  Zawodnicy do wyautowania: Montolivo, Mauri, Loca, Gomes, Borini ( z całym szacunkiem do niego, był jakimś jasnym blaskiem w momencie kiedy wszyscy grali padakę za Montelli, ale poza bieganiem nic nie wnosi i ma problem z przyjmowaniem piłki) Ktoś z dwójki Zapata/Musa. 4 zawodników powinniśmy sprowadzić minimum w tym snajpera i 3 do pomocy.
  • avatar
   Kamilo
   Nie zgodzę się z twoją opinią. Borini powinien zostać, jest jaki jest, ale gość może grać gdzie tylko popadnie i zawsze jest jakaś opcją i pozbycie się kogoś z dwojki Musacchio/Zapata przy jednoczesnym odejściu Gomeza nie ma sensu bo zostajemy z 3 stoperów + juniorami lub Simiciem. W tamtym sezonie Inter miał trójkę Skriniar, Miranda i Ranocchia i wszyscy wiemy jaki był strach u nich gdy musieli wpuścić na boisko tego ostatniego.
  • avatar
   adamos
   3 stoperów idealnie plus młodzież, szczególnie, ze ta młodzież jest bardzo rokująca i kto wie czy 2 Romka nie wyhodujemy... I trzeba dawać im szanse... Nasi wychowankowie w U19 na Mistrzostwach Europy świetnie sobie radzą Bellanova/Plizzarri/Gabbia
  • avatar
   Kamilo
   Jak się sprawdzi ktoś z Primki to dobrze, a jak nie? Będziemy czekać do stycznia żeby kupić byle kogo płacąc więcej niż w lecie?
 • avatar
  Kamilo
  "Wzmocnienie zespołu, sprzedaż niektórych zawodników, nie osłabiając przy tym drużyny" - ten punkt jest zdecydowanie najciekawszy. Musimy się pozbyć kilku graczy + wypożyczyć część zawodników do Serie B, bo kadra jest zbyt liczna na ten moment.
  • avatar
   adamos
   albo część damy do drużyny rezerw...
  • avatar
   Kamilo
   O ile taka powstanie. Dopóki nie bedzie oficjalnego potwierdzenia to nie ma się co napalać na 2 drużynę w Serie C
 • avatar
  bananowy
  Sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika a zaraz napisane o Moracie ;D