Leonardo: Ten zespół musi poznać swoją wartość

Leonardo: Ten zespół musi poznać swoją wartość

Leonardo udzielił wywiadu dla Sky. Oto, co dyrektor techniczny Milanu miał do powiedzenia:

Na naszej drodze nigdy nie było żadnych wątpliwości. Nie możemy zapominać, gdzie zaczynaliśmy. Dwa miesiące temu zostaliśmy zdyskwalifikowani z europejskich pucharów. Będziemy musieli się zmierzyć z mniej lub bardziej wymagającym sytuacjami, ale jesteśmy gotowi na wyzwania. Efekty naszej pracy można zobaczyć gołym okiem. W tym sezonie możemy zrobić coś ważnego.

Ibra? Spytajcie Maldiniego (śmiech). Ibra jest związany z Mediolanem i Milanem. Na dzień dzisiejszy nie ma szans na jego transfer.

Przybyliśmy tutaj późno. Musimy odpowiednio zarządzać naszym budżetem. Staram się myśleć rozsądnie nad tym,co robię. Myślę, że możemy walczyć o Ligę Mistrzów, a w Lidze Europy również możemy zajść daleko. To wymaga jednak odpowiedniej stabilizacji, świadomości tego, kim jesteś. Ten zespół musi poznać swoją wartość i wiedzieć na, co go stać. Liga Europy niesie ze sobą wiele korzyści i nie możemy ignorować tych rozgrywek.

Higuain? W znaczący sposób podnosi poziom naszego zespołu, nawet na poziomie psychologicznym.

Czy brakuje nam czegoś w środku pola?

Nowi zawodnicy nie uczestniczyli w przygotowaniach do nowego sezonu. Wdrożenie się do zespołu wymaga trochę czasu. Myślę, że Rino zaoferuje nam wiele możliwości.

Caldara? Z tego co wiem ma się coraz lepiej. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci na boisko.

Komentarze