Leonardo: Nigdy nie myśleliśmy o zmianie szkoleniowca

Leonardo: Nigdy nie myśleliśmy o zmianie szkoleniowca

Leonardo udzielił wywiadu dla Sky przed meczem z Betisem.  Oto, co działać Milanu miał do powiedzenia:

O derbach:

W tego typu spotkaniach wszystko może się zdarzyć. Strata bramki w ostatnich minutach z pewnością boli. Odczuwamy gorycz po tym meczu, ale musimy kontynuować naszą pracę. Nie możemy zapominać, gdzie zaczynaliśmy. Ten rok jest nietypowy dla Milanu, wiele się w nim wydarzyło. Mieliśmy mało czasu na przygotowanie pewnych spraw. Jeśli spojrzy się na ligową tabelę, nasza sytuacja nie wygląda aż tak tragicznie. Wciąż mamy szansę na realizację naszych celów.

O Milanie:

Wiele aspektów w grze tego zespołu wymaga poprawy. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zachowanie spokoju i wykonywanie swojej pracy bez patrzenia się na innych. Jestem w stałym kontakcie z Gattuso.  Znamy się od 20 lat. Rozmowa między nami nie sprawia nam problemu. Wszystko zawsze będzie jasne między nami.

Chodzi o to aby znaleźć odpowiednią stabilizację w możliwie najkrótszym czasie. Nie powinniśmy się śpieszyć. 

O Betisie:

Zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoli nam zachować pewno ciągłość. Wliczając dzisiejszy mecz, pozostały nam cztery spotkania, aby wygrać fazę grupową.

Donadoni lub Conte? 

Nigdy nie myśleliśmy o zmianie szkoleniowca. Nigdy też nie kontaktowaliśmy się z innymi trenerami. Plotki o czymś normalnym i pojawiają się na porządku dziennym. Staramy się ignorować i mogę was zapewnić, że nie ma w nich ziarnka prawdy.

Komentarze

 • avatar
  Kowal113
  Nigdy nie myśleli? A powinni i to jak najszybciej.
 • avatar
  darasmilanista
  to chyba jednak trzeba będzie się zastanowić... pomimo, że bardzo lubię Gattuso to szkoda naszego potencjału, mamy na prawdę nie najgorszą ekipę a gramy totalną padake... i może darujmy sobie pomysły typu Donadoni aczkolwiek nic do faceta nie mam... pozdro dla Wszystkich Milanistów ze stronki :)
 • avatar
  JJay
  To powinni zacząć myśleć bo przy takiej grze, to będziemy walczyć o utrzymanie az w końcu o mistrzostwo ale w serie b.