Leonardo: Naszym celem jest przywrócenie Milanu na należne mu miejsce i zdobywanie trofeów wraz z Paolo

Leonardo: Naszym celem jest przywrócenie Milanu na należne mu miejsce i zdobywanie trofeów wraz z Paolo

Leonardo był obecny na konferencji prasowej Paolo Maldiniego. Oto co dyrektor techniczny Milanu miał do powiedzenia:

O Maldinim:

Maldini reprezentuje historię tego klubu. Żaden inny klub nie ma takiego symbolu jak my. 

Zarówno jak i Paolo mamy pięć tytułów Ligii Mistrzów: ja zero, on pięć. Naszym celem jest przywrócenie Milanu na należne mu miejsce i zdobywanie trofeów wraz z Paolo. Będziemy potrzebowali do tego odrobinę cierpliwości.

Czy sprowadzimy pomocnika ze światowej czołówki? 

Ze względu na przestrzeganie zasad Finansowego Fair Play może być to na ten moment niemożliwe. Może uda nam się znaleźć sposób, aby przeprowadzić odpowiednią transakcję, być może będzie nam potrzebny coś w rodzaju pół cud, aby dokonać takiego wzmocnienia dla zespołu. Może być to bardzo trudne w zrealizowaniu, ale zobaczymy co uda nam się zrobić.

Milinković-Savić? Znajduje się on w naszej strefie marzeń. Marzenie o takich zawodnikach jak on nie przysługuje nam. Na dzień dzisiejszy jego sprowadzenie jest dla nas niewykonalne.

O Rabiocie:

Nie było żadnych kontaktów w sprawie Rabiota. On jest zawodnikiem, z którym mam kontakt od kiedy pracowałem w PSG. Nie było żadnych kontaktów w jego sprawie.

O Suso:

Suso jest dla nas fundamentalnym zawodnikiem zarówno na chwilę obecną jak i w kontekście przyszłości. Nie otrzymaliśmy żadnych ofert do niego.

O Kaliniciu:

Jego transfer do Atletico Madryt jest niemal gotowy.

O Kace:

Podziwiam go. Wyraził chęć podjęcia się odpowiednich przygotowań, aby rozpocząć w przyszłości pracę w roli dyrektora. Myślę, że kiedyś do nas dołączy ,ale nie wiem kiedy i w jakich okolicznościach to nastąpi. Powinniśmy się z nim spotkać we wrześniu, ale najprawdopodobniej nie otrzyma on od nas żadnej propozycji współpracy. Na razie chciałby on się uczyć w celu podjęcia się w przyszłości pracy na stanowiskach kierowniczych

Komentarze

 • avatar
  BF
  Igła też miał być marzeniem ;]
 • avatar
  marcinomilano
  Leonardo coś mówił o Igle? Moim zdaniem nie ma co liczyć na SMSa, nie ma co się napalać :) Wiadomo, byłoby fantastycznie, ale musimy pozostać na ziemi.
  • avatar
   BF
   tak podobny ton wypowiedzi jak o pomocniku

   "Higuain i Morata? Nie sądzę, aby możliwe było przeprowadzenie wielkie inwestycji podczas naszego pierwszego okienka transferowego."