Leonardo:  Milan zawsze potrafił wyjść z kryzysu

Leonardo: Milan zawsze potrafił wyjść z kryzysu

Leonardo udzielił wypowiedzi dla Milan TV. Oto co dyrektor techniczny Milanu miał do powiedzenia:

Powrót do Milanu wzbudza we mnie wielkie emocje. Jest to coś, czego nie mogę sobie nawet wyobrazić. Jest to moja szósta prezentacja w Milanie, wliczając w to mój pobyt jako piłkarz, trener i menedżer. Między mną, a Milanem wciąz jest wielka więź i sympatia.

Nowa rola? To wszystko potoczyło się dość szybko. Nowi właściciele mają pewną wizję prowadzenia klubu. Powrót na szczyt nie będzie łatwym zadaniem, ale są warunki ku temu, aby to zrobić.

Piłka nożna w ciąż ulega zmianom. Właściwa organizacja i dbałość o szczegóły mają niemałe znaczenie. Nowi właściciele zapewnią nam odpowiednie zasoby, aby zrealizować nasze cele.

Milan pod wodzą Gattuso cechuje się wielką determinacją, ale to nie jest tylko jego Milan. Wiele rzeczy wymaga jeszcze poprawy. Chcemy odpowiednio wzmocnić ten zespół i sprawić, aby rozwijał się on we właściwym tempie. To wciąż jest bardzo młody zespół.

Gattuso? Znam go bardzo dobrze. Mamy ze sobą stały kontakt. Rino reprezentuje historię tego klubu.

W swojej historii Milan zaliczył wiele wzlotów i upadków, ale nawet w trudnych momentach, Milan zawsze potrafił wyjść z kryzysu. Tak będzie i tym razem.

Komentarze

  • avatar
    karp_fso
    No jakoś z tego kryzysu nie może wyjść od 2007 roku. Niby było to scudetto w 2011, ale to już nie było to, w LM dalej byliśmy średniakiem, a potem tytułu nie obroniliśmy. Rzekomo przez błąd Tagliavento, ale w praktyce sami potraciliśmy pod koniec sezonu głupio punkty.