Leiva zaprzecza zarzutom Il Messaggero

Leiva zaprzecza zarzutom Il Messaggero

Il Messaggero podało dzisiaj do wiadomości, że pomocnik Lazio, Lucas Leiva znieważył niepełnosprawnego (poruszającego się o wózku) biura prasowego Milanu,  Ugo Alleviego. Brazylijczyk miał powiedzieć do pracownika ekipy Rossonerich następujące słowa:

Zamknij się i siedź.

Były reprezentant Brazylii za pośrednictwem Instagrama postanowił odnieść się do tych oskarżeń. Oto treść jego komunikatu:

Chciałbym powiedzieć, że oskarżenia wysunięte ostatnio w stosunku do mojej osoby, dotyczące wydarzeń po meczu w Mediolanie są całkowicie fałszywe i bezpodstawne. Moim celem jest podkreślenie mojego ubolewania i całkowicie fałszywego faktu przeciwko mnie. W czasie 10 lat mojej kariery nigdy nie pozwoliłem sobie na brak szacunku wobec kogokolwiek. Absolutnie jest to sprzeczne z moim zawodowym podejściem. Tego typu oskarżenia obrażają nie tylko osoby trzecie, ale także mnie na poziomie ludzkim. W każdym spotkaniu piłki nożnej towarzyszy napięcie między zespołami. Mogłem powiedzieć wiele rzeczy, ale są pewne limity, których nigdy nie przekroczę, ponieważ moja edukacja jest oparta na szacunku i zdrowym rozsądku. Nigdy nie pozwoliłbym sobie na tolerowanie takiego zachowania.

Komentarze