Leão: Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pomagać zespołowi 

Leão: Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pomagać zespołowi 

Rafael Leão udzielił wywiadu dla Milan TV i Sky Sport. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pomagać zespołowi w zdobywaniu bramek i odnoszeniu zwycięstw. Mam bardzo dobre relacje z trenerem i kolegami z zespołu. Odnieśliśmy dzisiaj zasłużone zwycięstwo. Mogliśmy zdobyć więcej bramek, ale możemy być zadowoleni.

O Piolim:

 Nasz trener zawsze ze mną rozmawia. Wspólnie analizujemy powtórki wideo. Dzięki temu mogę lepiej zrozumieć pewne rzeczy i dalej się rozwijać. Nasz trener zawsze nam mówi, abyśmy cieszyli się grą. To robi różnicę. 

O poprzednim sezonie:

W zeszłym roku przyjechałem do nowego kraju i do nowej ligi. Serie A jest trudna. Na początku miałem pewne trudności, ale teraz czuję się dobrze. Każda bramka lub asysta zwiększają mają pewność siebie i poczucie zaufania.

O pozycji na boisku:

 Niezależnie od pozycji na boisku staram się dawać z siebie wszystko. Jako środkowy napastnik gram bliżej bramki i mam więcej sytuacji na jej zdobycie. Najlepiej jednak czuję się na skrzydle.

O Dalocie:

Mam z nim naprawdę dobre. Od wielu lat gramy ze sobą w reprezentacji. Jako zespół pomagamy mu się wdrożyć i uczymy go języka włoskiego. 

Komentarze