LE: Na początek wyjazd do Luksemburgu

LE: Na początek wyjazd do Luksemburgu

W tym roku Rossoneri rozpoczynają zmagania w europejskich pucharach od meczu z rewelacją eliminacji, mistrzem Luksemburga F91 Dudelange.

AC Milan do meczu w Luksemburgu podchodzi w roli zdecydowanego faworyta. Zespół z księstwa ustępuje ekipie z Lombardii w każdym aspekcie, poczynając od budżetu, na doświadczeniu w pucharach kończąc. 

W obecnym sezonie Dudelange wiedzie się zdecydowanie gorzej, niż w mistrzowskim sezonie. Zajmuje 3 miejsce... Od końca.
Milan po 3 kolejkach zgromadził 4 punkty, rozgrywając dwa trudne spotkania przeciwko Napoli i AS Romie. Ciężko ocenić na co jest stać, ekipę prowadzoną przez charyzmatycznego Gennaro Gattuso.

Mistrz Luksemburga zmierzy się po raz pierwszy z zespołem z półwyspu apenińskiego, natomiast czerwono-czarni rozegrają siódmy mecz z zespołem z księstwa.
Wszystkie poprzednie wygrali.

Oczywiście Dudelange pokazało już w tym sezonie, że granie w futbol nie jest im obce i potrafili ograć w dwumeczu takie zespoły Cluj i Legii Warszawa.

Mamy nadzieję, że limit szczęścia mistrzom z księstwa już się wyczerpał i pomimo tego, że Rossoneri nie wystąpią w optymalnym składzie to wywiozą komplet punktów z Stade Josy Barthel!

Pierwszy gwizdek o 21.00!

Komentarze

  • avatar
    Cleaver
    Kazdy inny wynik niz pewne zwycięstwo to kompromitacja.
  • avatar
    MK92
    Liczę na powtórkę zeszłorocznego triumfu nad Austrią Wiedeń w meczu inaugurującym fazę grupową Ligi Europy. Forza Milan!