La Scala: Nie jest to dobry czas dla Milanu, ale to nie znaczy, że nie ma wyjścia z tej sytuacji

La Scala: Nie jest to dobry czas dla Milanu, ale to nie znaczy, że nie ma wyjścia z tej sytuacji

Prezes udziałowców mniejszościowych Milanu, Giuseppe La Scala wypowiedział się dla Radio Punto Nuovo. Oto, to przedstawiciel ekipy Rossonerich miał do powiedzenia.

 Ostatnie spotkanie nie było najlepsze w wykonaniu zespołu. Nie jest to dobry czas dla Milanu, ale to nie znaczy, że nie ma wyjścia z tej sytuacji. Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem byłoby wejść do głowy Giampaolo i zobaczyć pewne rzeczy z jego perspektywy. Jego wypowiedzi nie są w stanie w pełni wyjaśnić przyczyn negatywnych wyników zespołu w lidze.

Allegri czy Spalletti? Byłem jednym z wielu, który poparł wybór Giampaolo, ale jeśli powinien odejść to wierzę, że Milan myśli teraz o Allegrim, który kosztuje mniej niż Spalletti

Osobiście kierownictwo Milanu nie przekonuje mnie, ponieważ nie wyjaśnia dokładnie, co się dzieje w klubie. Kampania zakupowa Milanu miała ustalone takie limity, że nie zawracano sobie głowy zakupem zawodników, z których mógłby skorzystać Giampaolo, dlatego też on jest teraz zmuszony iść na kompromis z punktu widzenia gry. 

 Jeśli chodzi o mnie, wiele lat temu zgodziłbym się na wymianę z udziałem Suso i Callejona.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    La Scala od wielu lat jest takim wyrzutem sumienia z wewnątrz Milanu. Szkoda, że nie ma na nic wpływu.
  • avatar
    Pato
    "Kampania zakupowa Milanu miała ustalone takie limity, że nie zawracano sobie głowy zakupem zawodników, z których mógłby skorzystać Giampaolo, dlatego też on jest teraz zmuszony iść na kompromis z punktu widzenia gry." - w punkt! to też można odniesć do zatrudnienia trenera za 2 mln, od którego wszyscy oczekują poziomu Conte czy Ancelottiego... trzeba zejść na ziemię.