La Gazzetta dello Sport: Raport medyczny zawodników Milanu

La Gazzetta dello Sport: Raport medyczny zawodników Milanu

La Gazzetta dello Sport postanowiła przyjrzeć się stanu zdrowia niektórych zawodników ekipy Rossonerich. Raport ten prezentuje się następująco:

- Ivan Strinić - z powodu wykrycia początków hipertrofii mięśnia sercowego, Chorwat odpocznie od treningów najprawdopodobniej przez około miesiąc. Problemy zdrowotne 31-latka wykryto przez towarzyskim spotkaniem przeciwko Realowi Madryt (11.08). Wkrótce powinno dojść do kolejnych badań lekarskich zawodnika.

- Cristian Zapata - Kolumbijczyk narzeka na problemy mięśniowe, w poniedziałek powinny odbyć się kolejne badania piłkarza

- Pepe Reina - Hiszpan wrócił do treningów z resztą zespołu. W ostatnim czasie leczył on stłuczenie kręgów lędźwiowych.

Komentarze

 • avatar
  bonczek58
  Conti juz zdrowy???
  • avatar
   Sapere_aude
   Nie, wróci pod koniec września / początek października do gry
 • avatar
  karp_fso
  Zapata to ważny rezerwowy, ale póki co Romek, Calda i Musa zdrowi to nie powinien być potrzebny na starcie sezonu, więc na spokojnie. Oby ze Striniciem wszystko było w porządku.
 • avatar
  Attero
  Przynajmniej lorda Zapaty nie będzie przez jakiś czas i nie będzie ryzyka, że ta tykająca bomba w końcu wybuchnie. Fajnie, że Reina wraca. Ktoś musi postraszyć Donka. Okres przygotowawczy w wykonaniu Włocha był słabiutki. Chciałbym, aby Reina był naszym numerem jeden między słupkami.