Krunić: Pomimo ostatecznego rezultatu uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo

Krunić: Pomimo ostatecznego rezultatu uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo

Rade Krunić wypowiedział się Milan TV i Milannews.it. Oto, za pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Rozegraliśmy dzisiaj świetne spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie. Powinniśmy jednak zamknąć ten mecz. Niestety straciliśmy na koncentracji i straciliśmy dwie bramki. Rozegraliśmy dobre spotkanie. Myślę, że nasi fani dobrze się bawili podczas jego trwania. Trochę nam zabrakło, aby przywieźć do domu cenne 3 punkty.

O grze:

 Trener prosił nas, abyśmy grali wysoko. Kiedy zaczęliśmy grać niżej, zaczęliśmy cierpieć na boisku. Pomimo ostatecznego rezultatu uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo.

O Piolim:

 Rozmawiałem z nim już pierwszego dnia. Bardzo go polubiłem. Jest uczciwym człowiekiem. Od razu powiedział mi, czego ode mnie oczekuje. Tego wieczoru pokazał, że mi ufa i jestem mu za to wdzięczny.

 O najbliższych spotkaniach:

 Z pewnością wrócimy silniejsi po tym meczu. Mecz przeciwko Romie nie będzie łatwy, ale musimy myśleć o tym, aby iść naprzód z wysoko podniesionymi głowami i kontynuować naszą pracę w każdej sesji treningowej i każdym meczu.

O nowym Milanie:

 Mentalność jest pierwszą rzeczą, o którą zapytał nas trener. Widzieliśmy, że tego wieczoru rozwijaliśmy się. Ostatecznie straciliśmy bramkę w pechowy sposób i straciliśmy to wszystko, nad czym pracowaliśmy w tym meczu. To było dobre spotkanie, ale jest nam bardzo przykro z powodu ostatecznego wyniku. 

 O zmianach:

Wiele się zmieniło na przestrzeni obu połów. W pierwszej połowie Milan był bardziej zdecydowany, bardziej konkretny i widzieliśmy, że nasz zespół chciał wygrać ten mecz. Jest nam przykro z powodu końcowego rezultatu. Trener obdarzył nas jednak wszystkich dobrym słowem i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Ten rezultat jest jedną z niewielu negatywnych rzeczy dzisiejszego wieczoru.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  No było jeszcze kilka negatywnych rzeczy tego wieczoru... bezproduktywna i samolubna gra Suso, zmęczenie i asekuracja Biglii.. błędy Contiego... słabe zmiany...
 • avatar
  Filippo09
  Suso chętnie widziałbym na lawce, za Leao lub Bona jeśli wróci
 • avatar
  kaka-22
  Suso musi zostać sprzedany!! Jest taki słaby za oczy bolą jak patrzy się na jego grę, taki ktoś jak Orsolini za Suso i De Paul za Biglie
 • avatar
  kusniak90
  Powiem tak powinniśmy wygrać ale daliśmy d..y jak zwykle. Po strzeleniu drugiej bramki stanęliśmy i rozpaczliwie się broniliśmy, niestety dla nas nieumiejętnie. Kolejna bolesna lekcja.