Krunić: Niezależnie od pozycji chcę dawać z siebie wszystko

Krunić: Niezależnie od pozycji chcę dawać z siebie wszystko

Rade Krunić wziął udział w konferencji prasowej przed meczem ze Spartą Praga. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

 Czy czujesz wsparcie od Maldiniego?

Tak, bardzo. Jego ostatnie słowa były bardzo miłe. Mogę liczyć na wsparcie całego klubu oraz trenera. To dla mnie wiele znaczy. W poprzednim sezonie nie grałem tak, jak się spodziewałem i miałem wiele kontuzji. Pomimo wcześniejszych problemów, klub wciąż we mnie wierzy. Wciąż mogę dać Milanowi wiele dobrego.

O zmianie pozycji:

Podoba mi się gra jako trequartista. Miałem okazję grać na tej pozycji w Empoli. Teraz jestem bliżej bramki. Najlepiej czuję się jako mezzala. Niezależnie od pozycji chcę dawać z siebie wszystko. Na każdej pozycji czuję się dobrze. Zawsze jestem do dyspozycji Milanu. Moja rola na boisku zależy od spotkania. Jestem gotowy na każdą ewentualność.

O Piolim:

 Trener zawsze prosi nas o to, aby dawać z siebie to, co najlepsze. Jestem profesjonalistą i zawsze daję z siebie wszystko. W każdym meczu staram się prezentować odpowiednią determinację i zaangażowanie. Myślę, że trener wierzy we mnie. Jego przybycie było dla mnie ważne. Jeśli zostanę w klubie to na pewno dzięki niemu.

 Jakiego meczu spodziewasz się jutro?

 Dziś i jutro będziemy szczegółowo analizować naszego najbliższego rywala. Nasz trener powiedział nam, że Sparta to wymagający zespół, który potrafi utrzymać wysokie tempo i sprawić wiele trudności.

Nie znamy dobrze wszystkich zespołów, które grają w Lidze Europy. W Serie A wszyscy mniej więcej się znamy. Mam nadzieję, że wygramy jutrzejszy mecz i będziemy mieli 6 punktów na naszym koncie. 

Komentarze