Krunić: Musimy grać tak, jak z Lazio

Krunić: Musimy grać tak, jak z Lazio

Rade Krunić udzielił wywiadu dla Tuttosport. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O Juventusie:

Juventus jest najsilniejszym zespołem w lidze i zarazem najtrudniejszą drużyną do pokonania. Naprawdę potrzebujemy takiego meczu, ponieważ jeśli go wygramy, wiele rzeczy może się zmienić.  Brakuje nam pewności siebie. Wygrana w tak ważnym meczu może nas przywrócić na właściwe tory.  Przechodzimy przez trudny okres, ale jesteśmy świadomi, że jesteśmy silniejsi niż w ostatnim czasie.  Musimy po prostu uwierzyć w siebie i myśleć, że możemy wygrać z Juventusem.  Musimy grać tak, jak z Lazio. Musimy być bardziej świadomi naszych umiejętności.  W Turynie musimy przede wszystkim zagrać z odpowiednią odwagą.  Kto się boi Juve, ten niemal zawsze przegrywa.

O Bennacerze:

Pjanić jest bez wątpienia najsilniejszym registą w Serie A.  Naprawdę lubię Bennacera, jest młodym zawodnikiem i ma czas na rozwój. Gra w Empoli różni się od tej w Milanie. Ismael jest według mnie bardzo silnym graczem z dużymi perspektywami.  Dobrze ze sobą współpracowaliśmy z Lazio, mimo że było to trudne spotkanie. Zarówno on, jak i ja musimy ponownie odnaleźć rytm gry. Jestem pewien, że im więcej będziemy razem grać, tym lepiej będziemy ze sobą współpracować. W Empoli rozegraliśmy razem ponad 60 meczów. Dobrze się ze sobą rozumiemy.

O Giampaolo:

Teraz radzę sobie lepiej. Wcześniej nie czułem się źle w zespole, ale nie mogłem dać z siebie 100 %. Jest mi przykro z powodu zwolnienia Giampaolo. Jest trenerem, który potrzebuje czasu, aby nauczyć innych swojej filozofii piłki nożnej. 

O Piolim:

Przy Piolim jesteśmy bardziej zdeterminowani. Myślę, że jego filozofia gry bardziej nam odpowiada.

Komentarze