Krunić: Mogę dać naprawdę wiele od siebie na boisku

Krunić: Mogę dać naprawdę wiele od siebie na boisku

Poniżej prezentujemy wypowiedź Rade Krunicia z dzisiejszej konferencji prasowej. Oto, co zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Marco Giampaolo:

Znam Giampaolo od dłuższego czasu. Jeśli chodzi o niego niewiele się zmieniło. On wciąż oczekuje od zawodników konkretnego stylu gry i posiadania piłki. Młodzi zawodnicy mogą rozwinąć się u jego boku. On zasłużył na otrzymaną szansę. Dobrze radził sobie w Empoli i w Sampdorii i mam nadzieję, że podobnie będzie i tutaj. Nigdy nie rozmawiałem z Giampaolo o możliwości dołączenia do Milanu. Oboje przybyliśmy niezależnie do wielkiego klubu.

O sobie:

Jestem mezzalą o pewnych umiejętnościach technicznych. Jestem zawodnikiem o podobnej charakterystyce co De Bruyne. 

 Mogłem wrócić zdecydowanie szybciej do treningów, ale wolałem nie ryzykować. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Wkrótce udam się z zespołem do Stanów Zjednoczonych i od pierwszych dni pobytu tam, będę mógł trenować z zespołem.

Moje atuty? Z pewnością jednym z nich jest moja siła. Poza tym jestem zawodnikiem dobrze przygotowanym fizycznie i techniczne. Mogę dać naprawdę wiele od siebie na boisku. Przyspieszenie akcji z piłką przy nodze - to jest moja najważniejsza cecha.

O Bennacerze:

 On jest gotowy na wykonanie skoku jakościowego. Nigdy nie rozmawiałem z nim o transferze do Milanu. Rozmawiałem tylko z dyrektorem sportowym Empoli, zanim dołączyłem do AC Milan. Bennacer jest bardzo silnym zawodnikiem, który jest gotów dołączyć do wielkiego zespołu. Miałem okazję grać z Paredesem w jednej drużynie, podobnie jak z Pjaniciem w drużynie narodowej. Bennacer swoją grą  bardzo mi ich przypomina. Bardzo chciałbym, aby dołączył do Milanu. On potrafi zrobić wiele dobrego na boisku.


Komentarze