Krunić: Marzyłem o dołączeniu do tego klubu i o tej koszulce od dłuższego czasu

Krunić: Marzyłem o dołączeniu do tego klubu i o tej koszulce od dłuższego czasu

Rade Krunić udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co nowy pomocnik Milanu miał do powiedzenia:

Marzyłem o dołączeniu do tego klubu i o tej koszulce od dłuższego czasu. Myślę, że mogę zostawić po sobie ślad w AC Milan. Moje marzenie o dołączeniu do Milanu właśnie się spełnia. Moje marzenie się spełnia. Jestem teraz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Marzyłem o grze dla tego klubu od dłuższego czasu, o założeniu tej koszulki, tych barw i jestem naprawdę szczęśliwy, że tutaj jestem. 

O Casa Milan:

Wizyta Casa Milan była naprawdę cudowna. 

O San Siro:

Wychodzenie na murawę San Siro zawsze mnie onieśmielało. Grałem na wielu stadionach we Włoszech, ale emocje, które towarzyszyły podczas postawienia nogi w meczu przeciwko AC Milan były naprawdę niesamowite. Czułem na sobie wielką presję. Teraz będę grał tutaj w moich ulubionych barwach. Jest to dla mnie coś fantastycznego.

Kto jest Twoim idolem?

Kaká, kiedy byłem dzieckiem to on był moim idolem. Mamy podobne zalety, ale on jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. W porównaniu do mnie on jest bardziej ofensywnym zawodnikiem. Był moim idolem i zawsze starałem się oglądać spotkanie z jego udziałem i próbowałem się na nim wzorować.

O fanach:

Determinacja i poświęcenie są najważniejszymi cechami dla fanów. Postaram się ich nie zawieść i dawać z siebie wszystko na boisku. 

Otrzymałem naprawdę wiele wiadomości od fanów Milanu, którzy miło mnie przywitali w mieście i dla drużyny. Nie mogę doczekać się spotkania z nimi. Chciałbym odwdzięczyć się im za otrzymane zaufanie.


O Giampaolo:

 Giampaolo był moim pierwszym trenerem we Włoszech. On bardzo pomógł mi się rozwinąć, dał mi naprawdę sporo czasu na grę. Dzięki niemu rozegrałem ponad 20 spotkań. 

Myślę, że będzie to dla mnie pozytywny sezon. 

 Giampaolo jest jakościowym trenerem, ponieważ prezentuje on własny styl gry. Jego zespoły grają w futbol oparty na posiadaniu piłki i taki styl gry jest dobry dla pomocników. On może zrobić wiele dobrego w AC Milan. Giampaolo zasłużył na bycie trenerem tak ważnego zespołu i mam nadzieję, że wspólnie dokonamy wielkich rzeczy. 

O sobie (jako zawodniku):

 Uważam się za kompletnego zawodnika. Moimi mocnymi stronami są posiadanie piłki i drybling.

O Bobanie i Maldinim:

 Byłem naprawdę podekscytowany z możliwości rozmowy z takimi legendami, którzy są dla mnie prawdziwymi bohaterami i idolami.


Pytania poboczne:

Jaki masz pseudonim?

Dera.

Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Czarny.

Jesteś singlem czy w związku?

Jestem singlem.

Wolisz psy czy koty?

Kocham psy.

Wymień jedną ze swoich cech.

Pozytywnie podchodzę do życia.

Jakie masz wady?

Jestem drażliwy.

Wolisz mięso czy ryby?

Ryby.

Jaki jest Twój ulubiony film?

John Wick. 

Którą nogą wolisz uderzać, lewą czy prawą?

Prawą.

Co myślisz o rzutach karnych?

Nie stanowią dla mnie problemu. Mogę do nich podchodzić. 

Jakie było Twoje pierwsze selfie?

Miało to miejsce w szatni, pod szafką z moim imieniem. 

Komentarze