Krunić: Jeden punkt jest lepszy niż żaden

Krunić: Jeden punkt jest lepszy niż żaden

Rade Krunić wypowie się dla Sky Sport i Milan TV po meczu z Napoli. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 To nie było łatwe spotkanie. Napoli to wielki zespół, przeciwko któremu bardzo dobrze sobie radziliśmy w pierwszej połowie. To był trudny mecz, który miał dla nas duże znaczenie. Jeden punkt jest lepszy niż żaden. Graliśmy dobrze, ale nie udało nam się przywieźć do domu trzech punktów. Ten punkt zwiększa naszą pewności siebie. Zwycięstwo bardzo by nam pomogło, ale jesteśmy na dobrej drodze. Musimy kontynuować naszą pracę.

 Musimy przygotować się do kolejnych spotkań i wreszcie wrócić do wygrywania.

O swoim dotychczasowym pobycie w Milanie:

 Nie wiem dlaczego wcześniej nie grałem od początku. Na początku nie czułem się dobrze pod względem fizycznym. Przyszedłem do klubu z kontuzją i musiałem przyzwyczaić się do pewnych rzeczy. Początki w Milanie nie były dla mnie łatwe, ale teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję, że będę mógł grać z większą ciągłością.

O obecnej sytuacji:

 W ostatnim czasie mierzyliśmy się z bardzo silnymi przeciwnikami. Ogólnie rzecz biorąc to dobrze prezentowaliśmy się przeciwko nim, chociaż końcowe rezultaty z pewnością nas nie zadowalały. Z każdym dniem musimy rozwijać się jako zespół. 

 Mogę grać lepiej niż dotychczas. Czuję się dobrze pod względem fizycznym. Niektóre rzeczy mogłem zrobić jednak lepiej. Cieszę się zaufaniem trenera i mam nadzieję, że wkrótce wrócimy do zdobywania punktów.

O fanach:

 Fani dają nam wielką siłę i jesteśmy im za to wdzięczni. Z pewnością nie zasługujemy na obecną pozycję w tabeli. Myślę, że wkrótce zobaczymy lepszy Milan.


Komentarze