Krunić: Cudownie jest być częścią tej grupy

Krunić: Cudownie jest być częścią tej grupy

Rade Krunić udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

 O swojej kondycji fizycznej:

 Czuję się dobrze, powiem wręcz, że bardzo dobrze. Naprawdę cieszę się z debiutu. Czuję się zaszczycony z możliwości zakładania tej koszulki. Pod względem fizycznym nie jestem jeszcze w najlepszej formie. Odbyłem tylko dwie sesje treningowe z zespołem i po 15 dniach treningu radzę sobie całkiem nieźle. Powoli zbliżam się do swojej szczytowej formy.

 O emocjach związanych z noszeniem koszulki Milanu:

 To jest zupełnie coś innego, nie było mi łatwo. W rzeczywistości cieszę się, że przeżyłem ten moment. Teraz mogę grać i dawać z siebie wszystko.

O Giampaolo:

 Dobrze znam sposób gry trenera. Teraz wszyscy zawodnicy rozumieją czego on oczekuje. Pewne pomysły i gra są powoli widoczne. 

 Szkoda, że nie wykorzystaliśmy naszych okazji, ponieważ w pierwszej połowie prezentowaliśmy się naprawdę dobrze. W przyszłości będziemy czerpać korzyści z naszej pracy. Musimy kontynuować naszą pracę.

O zespole:

 Nawiązuję przyjaźnie ze wszystkimi. Do tej pory najlepsze relacje mam z Hakanem i Ivanem. My, Słowianie [nawiązanie do Strinicia, przyp.red.] zawsze trzymamy się razem. Dużo gram z Hakanem. Choć między nami jest konkurencja o wyjściowy skład, nie ma to żadnego znaczenia jeśli chodzi o nasze relacje. Cudownie jest być częścią tej grupy.

Komentarze