Konkurs od acmilan24.com - wygraj książkę o Ibrahimoviciu

Konkurs od acmilan24.com - wygraj książkę o Ibrahimoviciu

Redakcja acmilan24.com uprzejmie informuje, że nasz serwis organizuje konkurs, w którym do wygrania jest książka Zlatana Ibrahimovicia "Ja futbol".

Kto może wziąć udział w konkursie?

Warunkiem udziału w zabawie jest posiadanie konta na naszej stronie lub obserwowanie/polubienie któregoś z naszych kont w portalach społecznościowych (Facebook lub Twitter). Pod uwagę nie będą jednak brane osoby, które w dniu dzisiejszym założą konto, aby wziąć udział w konkursie oraz te, które od dzisiaj będą obserwować nasze profile w mediach społecznościowych. Chcemy w ten sposób być fair wobec tych, które są z nami od jakiegoś czasu, a nie tylko okazjonalnie.

Osoby, które z jakiś przyczyn zostały zablokowane na stronie i/lub na naszych kontach w mediach społecznościowych bądź same zrezygnowały z korzystania z naszego serwisu (np. usunięcie konta na własne życzenie) również nie będą mogły wziąć udział w konkursie. Ich typy nie będą po prostu brane pod uwagę w konkursie. 

Co trzeba zrobić, aby powalczyć o książkę?

Zainteresowane osoby muszą podać wynik każdego spotkania 31 kolejki włoskiej Serie A. Za każdy odgadnięty rezultat (wygrana, remis) dany użytkownik otrzyma 1 punkt. Za dokładne podanie wyniku (np. Sampdoria 1:1 Torino) otrzymuje się 3 punkty.

Dla przykładu:

Załóżmy, że mecz Sampdoria vs Torino zakończy się rezultatem 1:1. Jeśli ktoś poda dokładny wynik (w tym przypadku 1:1), wówczas otrzymuje 3 punkty. Jeśli ktoś wskazał remis w tym meczu, ale rezultat będzie np. 0:0, 2:2 itd to otrzymuje 1 punkt.

Wyłonienie zwycięzcy:

Punkty będą przeliczane przez członków naszej redakcji. Osoba, która zdobędzie największą ilość punktów, otrzyma książkę o Ibrahimoviciu. Jeśli zdarzy się tak, że kilka osób będzie miało identyczny dorobek punktowy, zostanie przeprowadzona dogrywka, która będzie się opierać na podaniu wszystkich rezultatów spotkań 32 kolejki włoskiej Serie A.

Jak wysłać swoje typy?

Wyniki 31 kolejki włoskiej Serie A prosimy przesyłać na adres e-mailowy: redakcja@acmilan24.com i TYLKO na niego. Podsyłane wyniki w innych formach np. przez Facebooka, Twittera, czy w komentarzach pod newsem konkursowym będą traktowane jako nieważne.

Przy wysyłaniu wyników, prosimy w e-mailu o podanie swojego imienia i nazwiska (do weryfikacji) oraz przewidywanych wyników spotkań.

Do kiedy przesyłać wyniki?

Pierwsze spotkanie wspomnianej kolejki odbędzie się 7 lipca o godzinie 19:30. Do tego właśnie dnia i godziny należy przesłać swoje wyniki. Wiadomości wysłane po tej godzinie NIE BĘDĄ brane pod uwagę. Rezultaty można przesłać TYLKO RAZ. Kolejne wiadomości z takiego konta nie będą brane pod uwagę. Próby oszustwa np. wysyłanie wyników z różnych e-maili będą traktowane automatycznie jako dyskwalifikacja, a taka osoba zostanie wykluczona z udziału w konkursie i może otrzymać bana. 

NIE BĘDZIEMY odpowiadać na zapytania typu:

"Ile mam teraz punktów?"

"Kto prowadzi?"

"Ile brakuje mi do lidera/liderów?"

Jak i kiedy zostanie ogłoszony zwycięstwa konkursu?

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić 10 lipca w okolicach godziny 12:00. O tym, czy nastąpi wspomniana wcześniej dogrywka czy nie, ogłosimy na stronie głównej i w mediach społecznościowych. Do zwycięzcy konkursu wyślemy wiadomość prywatną. W przypadku braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony laureata w przeciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników konkursu, nagroda trafi do osoby, która zajęła odpowiednio drugie miejsce w naszej zabawie. Ze względu na RODO, imię i nazwisko zwycięzcy nie zostanie podane do wiadomości publicznej chyba, że takowa persona wyrazi na to zgodę.

Postanowienia ogólne:

- Wysyłka nagrody odbędzie się tylko na terenie Polski. Wysyłka kurierem raczej nie wchodzi w grę. 

- Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zasad regulaminu. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

- Za aktywne konto nie uważa się konta, które zostało założone i nie wykazuje żadnej aktywności od pół roku.

- Udział w konkursie jest równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Życzymy powodzenia ;)

Komentarze

  • avatar
    Paolo03
    Fajny konkurs, moje typy już wysłane. Książki nie posiadam więc byłby to miły prezent. Powodzenia dla innych uczestników.