Konkurs od acmilan24.com - wygraj książkę "Calcio"

Konkurs od acmilan24.com - wygraj książkę "Calcio"

Redakcja acmilan24.com uprzejmie informuje, że nasz serwis organizuje konkurs, w którym do wygrania jest książka Johna Foota "Calcio".

Kto może wziąć udział w konkursie?

Warunkiem udziału w zabawie jest posiadanie konta na naszej stronie lub obserwowanie którejś z naszych podstron w portalach społecznościowych (Facebook lub Twitter). Pod uwagę nie będą jednak brane osoby, które w dniu dzisiejszym założą konto, aby wziąć udział w konkursie oraz te, które od dzisiaj będą obserwować nasze profile w mediach  społecznościowych. Chcemy w ten sposób być fair wobec tych, które są z nami od jakiegoś czasu, a nie tylko okazjonalnie.

Co trzeba zrobić, aby powalczyć o książkę?

Zainteresowane osoby muszą podać wynik każdego spotkania 4 kolejki włoskiej Serie A.  Za każdy odgadnięty rezultat (wygrana, remis) dany użytkownik otrzyma jeden punkt. Za dokładne podanie wyniku (np. Sampdoria 1:1 Torino) otrzymuje się 3 punkty.

Dla przykładu:

Załóżmy, że mecz Sampdoria vs Torino zakończy się rezultatem 1:1. Jeśli ktoś poda dokładny wynik (w tym przypadku 1:1), wówczas otrzymuje 3 punkty. Jeśli  ktoś wskazał remis w tym meczu, ale rezultat będzie np. 0:0, 2:2 itd to otrzymuje 1 punkt.

Punkty będą przeliczane przez członków naszej redakcji. Osoba, która zdobędzie największą ilość punktów, otrzyma książkę o calcio. Jeśli zdarzy się tak, że kilka osób będzie miało  identyczny dorobek punktowy, zostanie przeprowadzona dogrywka, która będzie się opierać na podaniu rezultatów spotkań 5 kolejki włoskiej  Serie A.

Jak wysłać swoje typy?

Wyniki 4 kolejki włoskiej Serie A prosimy przesyłać na adres e-mailowy: redakcja@acmilan24.com i TYLKO na niego. Podsyłane wyniki w innych formach np. przez Facebooka, Twittera, czy w komentarzach pod newsem konkursowym będą traktowane jako nieważne.

Przy wysyłaniu wyników prosimy w e-mailu o podanie swojego imienia i nazwiska (do weryfikacji) oraz przewidywanych wyników spotkań.

Do kiedy przesyłać wyniki?

Pierwsze spotkanie wspomnianej kolejki odbędzie się 20 września o godzinie 20:45. Do tego właśnie dnia i godziny należy przesłać swoje wyniki.  Wiadomości wysłane po tej godzinie NIE BĘDĄ brane pod uwagę. Rezultaty można przesłać TYLKO RAZ. Kolejne wiadomości z takiego konta nie będą  brane pod uwagę. Próby oszustwa np. wysyłanie wyników z różnych e-maili będą traktowane automatycznie jako dyskwalifikacja, a taka osoba zostanie wykluczona z udziału w konkursie. NIE BĘDZIEMY odpowiadać na  zapytania typu:

"Ile mam teraz punktów?"

"Kto prowadzi?"

"Ile brakuje mi do lidera/liderów?"

Jak i kiedy zostanie ogłoszony zwycięstwa konkursu?

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, rozstrzygnięcie konkursu powinno  nastąpić 23 września w okolicach godziny 12:00. O tym, czy nastąpi wspomniana wcześniej dogrywka czy nie, ogłosimy na stronie głównej i w mediach społecznościowych. Do zwycięzcy konkursu wyślemy wiadomość prywatną. W przypadku braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony laureata w  przeciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników konkursu, nagroda trafi do osoby, która zajęła odpowiednio drugie miejsce w naszej zabawie. Ze względu na RODO, nazwisko zwycięzcy nie zostanie podane do wiadomości publicznej chyba, że takowa persona wyrazi na to zgodę.

Wysyłka nagrody odbędzie się tylko na terenie Polski.

Życzymy powodzenia ;)

Komentarze