Konkurs od acmilan24.com - wygraj koszulkę Rossonerich

Konkurs od acmilan24.com - wygraj koszulkę Rossonerich

Redakcja acmilan24.com uprzejmie informuje, że nasz serwis organizuje konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Krzysztofa Piątka. 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Warunkiem udziału w zabawie jest posiadanie konta na naszej stronie lub obserwowanie którejś z naszych podstron w portalach społecznościowych (Facebook lub Twitter). Pod uwagę nie będą jednak brane osoby, które w dniu dzisiejszym założą konto, aby wziąć udział w konkursie oraz te, które od dzisiaj będą obserwować nasze profile w mediach społecznościowych. Chcemy w ten sposób być fair wobec tych, które są z nami od jakiegoś czasu, a nie tylko okazjonalnie.

Co trzeba zrobić, aby powalczyć o koszulkę napastnika Milanu?

Zainteresowane osoby muszą podać wynik każdego spotkania 27 kolejki włoskiej Serie A. Za każdy odgadnięty rezultat (wygrana, remis) dany użytkownik otrzyma jeden punkt. Za dokładne podanie wyniku (np. Milan 2:0 Chievo) otrzymuje się 3 punkty. 

Dla przykładu:

Jeśli ktoś trafi rezultat meczu wraz z dokładnym wynikiem otrzyma 4 punkty.

Punkty będą przeliczane przez członków naszej redakcji. Osoba, która zdobędzie największą ilość punktów, otrzyma koszulkę Polaka rodaka. Jeśli zdarzy się tak, że kilka osób będzie miało identyczny dorobek punktowy, zostanie przeprowadzona dogrywka, która będzie się opierać na podaniu rezultatów spotkań 28 kolejki włoskiej Serie A. 

Jak wysłać swoje typy?

Wyniki 27 kolejki włoskiej Serie A prosimy przesyłać na adres e-mailowy: redakcja@acmilan24.com i TYLKO na niego. Podsyłane wyniki w innych formach np. przez Facebooka, Twittera czy na czat członka redakcji będą traktowane jako nieważne. 

Do kiedy przesyłać wyniki?

Pierwsze spotkanie wspomnianej kolejki odbędzie się 8 marca o godzinie 20:30. Do tego właśnie dnia i godziny należy przesłać swoje wyniki. Rezultaty można przesłać TYLKO RAZ. Kolejne wiadomości z takiego konta nie będą brane pod uwagę. Próby oszustwa np. wysyłanie wyników z różnych e-maili będą traktowane automatycznie jako dyskwalifikacja, a taka osoba zostanie wykluczona z udziału w konkursie. 

Jak i kiedy zostanie ogłoszony zwycięstwa konkursu?

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić 12 marca w okolicach godziny 12:00. O tym, czy nastąpi wspomniana wcześniej dogrywka czy nie, ogłosimy na stronie głównej i w mediach społecznościowych. Do zwycięzcy konkursu wyślemy wiadomość prywatną. W przypadku braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony laureata w przeciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników konkursu, nagroda trafi do osoby, która zajęła odpowiednio drugie miejsce w naszej zabawie. Ze względu na RODO, nazwisko zwycięzcy nie zostanie podane do wiadomości publicznej chyba, że takowa persona wyrazi na to zgodę. 

Życzymy powodzenia ;)

Komentarze

 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Jedli podam wynik meczu np Chievo Milan 0-2 A będzie 0-1 To dostanę pkt za to że wytupowalem zwycięstwo Milanu?
  • avatar
   Jacubinho7
   Jak Milan wygra, ale nie trafisz dokładnie wyniku to dostaniesz 1 pkt. Gdybyś trafił zwycięstwo i dokładny wynik to wtedy dostaniesz 4 pkt.
 • avatar
  kusniak90
  Dostaniesz 1 a nie 4 jeśli dobrze zrozumiałem. 3 dodatkowe są za podanie dokładnego wyniku.
 • avatar
  UEFA
  Się spróbuje :)
 • avatar
  Kris1908
  Przyznam, że super konkurs wymyśliliście, brawo!
 • avatar
  Paolo03
  Spróbuje swoich sił. Zaraz podeślę wyniki!
 • avatar
  Oskyy
  Świetna sprawa :) Nawet bez wygranej, fajnie sprawdzić swoich sił w konfrontacji z innymi Milanistami :)
 • avatar
  MK92
  Już wczoraj przesłałem swoje typy. Dzięki za ten bardzo dobry pomysł na konkurs.
 • avatar
  matisiek980115
  To jest super a to że tylko ci co od jakiegoś czasu już są w naszym gronie bo myślę że mogłoby nagle się pojawić paredziesiąt nowych kont albo obserwatorów na fb lub Twitterze. Zawsze można spróbować szczęścia już podsyłam wyniki.
 • avatar
  pkanik7_7
  witam, jak będzie sprawdzane czy użytkownik, który wysłał maila jest zarejestrowany na stronce od pewnego czasu? osobiście wysłałem wiadomość z innego maila niż z tego, na którym mam założone konto.
  Pozdrawiam
 • avatar
  A co z osobami, które nie miały założonego konta na portalu, ale śledziły stronę internetową oraz miały polubioną stronę na fb od dłuższego czasu ?
  • avatar
   Jacubinho7
   Przecież jest napisane jak byk:

   Warunkiem udziału w zabawie jest posiadanie konta na naszej stronie LUB obserwowanie którejś z naszych podstron w portalach społecznościowych (Facebook lub Twitter). Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
  • avatar
   "Pod uwagę nie będą jednak brane osoby, które w dniu dzisiejszym założą konto, aby wziąć udział w konkursie ORAZ te, które od dzisiaj będą obserwować nasze profile w mediach społecznościowych."
   Z tego co zostało napisane to do wzięcia udziału w konkursie jest wymagane konto na portalu ORAZ obserwowanie którejś z waszych stron na portalach społecznościowych z odpowiednim zapasem czasu. Spoko i tak wszystko zostało rozwiane. Pozdrawiam
  • avatar
   Jacubinho7
   Czytanie ze zrozumieniem mocno u Ciebie kuleje. Skoro jest napisane posiadanie konta lub obserwowanie fb lub tt warunkuje udział w konkursie to nie ma co kombinować. Drugi warunek tyczy się osób, które założyły konto, polubiły fb lub tt wczoraj specjalnie na konkurs, więc nie widzę sensu doszukiwać się drugiego dna jak go po prostu nie ma. Gdyby rzeczywiście Ci zależało na konkursie to byś napisał do redakcji na e-mail lub w mediach społecznościowych i byś pewnie odpowiedź dostał bardzo szybko, a tak...
 • avatar
  Kris1908
  Koledzy jak idzie w konkursie? Ja narazie po 4 meczach mam 7pkt, ale póki co to były łatwe mecze, zobaczymy co się będzie działo dalej...
  • avatar
   Pato
   Ja trafiłem Milan :-) reszty nie sprawdzałem, Juve trafiona ròznica bramek ale nie wynik...
  • avatar
   Kris1908
   Ja Milan 3-1 stawiałem. Z wyników póki co tylko Bologna mi weszła 2-0
  • avatar
   pkanik7_7
   u mnie na razie only atalanta siadła z sampdorią
  • avatar
   KLAREN5
   Ja na ten moment 15pkt. Niestety na Rome obstawilem 2:0, więc jak wygrają to mam max 16pkt. Jutro się okaże :)
  • avatar
   Pato
   Ja chyba 18 pkt. Jezeli dobrze licze, wlasnie dzieki Romie - zawału prawie nie dostałem jak Empoli strzeliło na 2-2 w 88' ... ;-)