Konkurs od acmilan24.com - rozstrzygnięcie

Konkurs od acmilan24.com - rozstrzygnięcie

Redakcja acmilan24.com pragnie ogłosić, że wyłoniliśmy zwycięzcę naszego konkursu, w którym to można było wygrać domową koszulkę Milanu z sezonu 2018/2019.

Ze względu na prośbę zwycięzcy nie podajemy do wiadomości jego tożsamości. Chcielibyśmy podziękować wam za dość  liczny udział w tym konkursie. Może innym razem dopisze wam szczęście, a okazje ku temu z pewnością się jeszcze pojawią  :)

 Pozdrawiamy,

 Redakcja acmilan24.com


Komentarze

 • avatar
  G-PaN
  Ciężko udowodnić bycie z wami od dłuższego czasu skoro trzeba było założyć nowe konta przy renowacji strony :D
  • avatar
   Sapere_aude
   Niektóre nicki się kojarzy, jeśli są te same ;)
  • avatar
   G-PaN
   A niektóre zmienione, mój na przykład. Zmiana na stronie to i nick można zmienić ;)
  • avatar
   Jacubinho7
   Udowodnić czy ktoś działa na stronie jest bardzo łatwo. Wystarczy adres e-mail podawany podczas rejestracji. On bardzo pomaga. Tak jak jest wspomniane w regulaminie osoby, które założyły konto na stronie w dniu dzisiejszym, a nie udzielały się w mediach społecznościowych w żaden sposób nie będą brane pod uwagę w losowaniu. Przykro mi. Trzeba być fair wobec osób, które są tutaj od dłuższego czasu. Informacja o nowej stronie itp była tak wiele razy powtarzana, że można było przez 2 miesiące konto założyć.
  • avatar
   G-PaN
   Na starej stronie byłem od 5 lat także na nic nie narzekam, to było tylko spostrzeżenie z mojej strony :)
 • avatar
  MirSwir
  No to lecimy panowie....
 • avatar
  Zolvix22
  ja tam jestem tutaj długi czas, czasem się wypowiem na acm24 na fb :P i zdaje się że mam wszystkich
 • avatar
  szfarceneger
  Wszystkie 3 odgadnięte bez googlowania ;) Z pierwszym pewnie wielu będzie mieć problem. Szkoda że fanpage mam niepolajowany, w takim razie powodzenia wszystkim, którzy się kwalifikują do wzięcia udziału w konkursie.
  • avatar
   didekk
   Kurcze ja mam pewne wątpliwości co do pierwszego, może jakaś podpowiedź z twojej strony kolego ? :)
 • avatar
  Dabry
  Pierwsze do pomyślenia, aczkolwiek do zrobienia ;)
  • avatar
   MK92
   Też dłużej nad nim musiałem pomyśleć niż przy dwóch następnych, ale w pewnym momencie skojarzyłem pewne nazwiska i mnie natychmiast oświeciło ;)
 • avatar
  darius161
  trochę szkoda, że tylko ci którzy się udzielają będą brani pod uwagę. strone na FB tak jak i tę tutaj przeglądam codziennie, ale nie udzielam się za często, taki ze mnie typ człowieka. Od czasu do czasu coś polajkuje. Mimo wszystko zbyt rygorystyczny regulamin :)
  • avatar
   Jacubinho7
   Podam ci prosty przykład: w ciągu 24 h przybyło chyba +10 nowych kont tylko dlatego, bo zobaczyło konkurs. Według mnie nie powinno być tak, że "przyjdzie sobie ktoś z ulicy", nic nie robił w ogóle w tej społeczności i przy odrobinie szczęścia wygra koszulkę, a po wszystkim się wycofa, usunie konto i zniknie ze społeczności. Tak wiele osób pewnie zrobi po konkursie. To nie jest kwestia zaufania. Taka jest niestety przykra prawda. Współpracowałem i dalej współpracuję z kilkoma stronami w mniejszym lub większym stopniu i wiem jak to wygląda.

   Inni dalej żyją historyjkami puszczonymi z innych stron jak tu jest źle, niedobrze, że nikogo nie szanujemy i nie wiadomo co jeszcze. Jeszcze dla kolorytu brakuje smoków, rycerzy i księżniczek... Problemy na stronie kiedyś były, nie zaprzeczam, ale to już jest przeszłość, choć nie każdy w to chce uwierzyć lub zobaczyć. Pewnie dlatego wielu zostać przy fb niż wykazywać tutaj aktywność. Co kto woli. Zmuszać nikogo nie będziemy.

   Jeśli chcesz możesz wysłać zgłoszenie, masz do tego prawo. Jeśli spełniasz wymogi udziału w konkursie, nie widzę problemu. Regulamin jest jaki jest. Chcemy być po prostu fair wobec stałych bywalców.
 • avatar
  zbylon
  No cóż z tej okazji wypada wrócić na stronkę :)
 • avatar
  MK92
  Chciałbym się jeszcze gwoli ścisłości dopytać, czy jeśli ktoś nie posiada konta na Facebooku i Twitterze, a komentuje tu na stronie, to nie może wziąć udziału w tym konkursie? Tak wynikałoby z tego, co zostało napisane w regulaminie, gdzie nie ma alternatywy i trzeba spełnić te warunki (strona i medium społecznościowe) łącznie. Są wyjątki od tego?
  • avatar
   Jacubinho7
   Zobacz folder z wiadomościami prywatnymi. Tam wszystko zostało wyjaśnione.
 • avatar
  didekk
  Siemka czy jeżeli udzielam sie w komentarzach na fb od dłuższego czasu, a na stronie nie bardzo to mogę liczyć na akcpetacje w konkursie ? :>
 • avatar
  Wierzba95
  2 i 3 zagadka bardzo łatwa przy pierwszej trochę się głowiłem ale mam nadzieję że trafiłem :)