Komunikat redakcji AC Milan 24

Komunikat redakcji AC Milan 24


Po  wielu dniach pracy, udało nam się zakończyć prace nad nową stroną. W  ciągu najbliższych kilku godzin planujemy podłączenie strony w miejsce starej.  

Nim to nastąpi chcemy przekazać wam kilka ważnych informacji:

* jeśli będziecie chcieli komentować newsy na stronie, będzie trzeba w tym celu założyć nowe konto. 

* niektóre podstrony jak Milan Club Polonia czy Śpiewnik nie są jeszcze podłączone, ale powinno to nastąpić to w ciągu najbliższych dni

* opcja reagowania na komentarze (łapka w górę, w dół) powinna zostać podłączona w ciągu tygodnia

* paginacja strony oraz dodatkowe opcje związane z komentarzami (edytowanie ich itp) również powinny zostać przeprowadzone w ciągu tygodnia


Robimy to dla was, kibiców. 


FORZA MILAN!!!


Komentarze

 • avatar
  karp_fso
  Elegancko jest.

  PS. może to tylko mi, ale chyba nie działa wgrywanie avatarów :p
 • avatar
  KARP_FSO

  Może obrazek o zbyt dużej rozdzielności załadowałeś. Spróbuj znaleźć inny albo sformatować ten co chciałeś.
 • avatar
  kamilos822
  No fajnie to wygląda, łapki w góre/dół dojdą i pasuje :)
 • avatar
  Krisu
  Wygląda miodzio :)
 • avatar
  GrubyZMilanu
  Dopóki nie pozbędziecie się z tej strony łbów pokroju milanisty21 to żaden nowy imidź, żaden redaktor, nic nie pomoże. Jednak głównie na takie strony wchodzi się, żeby podyskutować, a jak dyskutować gdy wchodząc w komentarze można jedynie złapać się za głowę? Nie przegrywacie z acmilan.com.pl jakością czy częstotliwością artykułów, ale właśnie tym, że u konkurencji takie delikwent jest bardzo szybko kasowany. I nie chodzi tu o odmienne poglądy, bez tego nie byłoby dyskusji, tylko o kulturę wypowiedzi, pewną netykietę. U Was jest garstka kretynów i chamów, którzy zrobili sobie z tej strony chlew, a Wy na to z radością patrzycie.
 • avatar
  GrubyZMilanu
  A co do sugestii czysto technicznych. Moim zdaniem napisy na górnych artykułach są bardzo słabo dopasowane i kłują w oczy. W dodatku zasłaniają zdjęcie, cała reszta strony całkowicie się podoba, ale MOIM zdaniem pomysł z białym tekstem na środku zdjęcia jest mocno nietrafiony. Powinniście albo to całkowicie przerobić albo no nie wiem, chociaż ten napis przesunąć gdzieś i dać mu jakiś kontur. Niech sie inni wypowiedzą.
 • avatar
  GrubyZMilanu

  Co do ładu i porządku na stronie mogę tylko powiedzieć, że dołożymy wszelkich starań, aby wyglądało to tak jak należy. Wszelkie działania niezgodne z regulaminem będą odpowiednio karane.

  Jeśli chodzi o aspekt wizualny to pewne rzeczy można zawsze dopracować. To nie jest wersja ostateczna, której nie można ruszyć. Pomyślimy nad tym i owym i zobaczymy.
 • avatar
  darasmilanista
  Witam,
  Bardzo fajnie wygląda nowa stronka
 • avatar
  Piotr1899
  No... Trzeba przyznać, że ładnie Wam to wyszło;) Gratuluję;)
 • avatar
  MK92
  Kłaniam się wszystkim!

  Portal prezentuje się teraz bardzo korzystnie.

  Forza Milan!
 • avatar
  dranix
  zmiana o 180 stopni :) teraz wyglada super:)
 • avatar
  KINKEY
  pachnie swierzoscia :) Good Job!
 • avatar
  CIENK10
  Przez moment bałem się, że po wtopie z Juventusem, chcieliście zakończyć działalność, ale warto było poczekać te kilka dni. Strona elegancka jak mało która. Good job ;)