Kody promocyjne od kod-bonus.pl

Kody promocyjne od kod-bonus.pl

Jakie kody promocyjne oferują nowi bukmacherzy?

W 2019 roku w Polsce pojawili się nowi bukmacherzy otrzymując licencję od Ministra Finansów. Część z nich z przytupem weszła na polski rynek oferując atrakcyjny kod promocyjny.

Swoje debiuty w zakładach online zaliczyli Betfan i Betclic. Obie firmy otrzymały licencję w poprzednim roku, ale na rynek wkroczyli w ostatnich miesiącach. Co łączy obu bukmacherów? Fakt, że zdecydowali się od razu na starcie zaoferować nowym klientom kod promocyjny. (Więcej o kodach promocyjnych do Betfan i Betclic można znaleźć na stronie kod-bonus.pl https://kod-bonus.pl/).

Bonus dostępny z kodem promocyjnym Betfan sięga wartości 3000 zł, z kolei bonus z kodem promocyjnym Betclic to zakład bez ryzyka wynoszący 500 zł.

Kody promocyjne to nowe okazje dla graczy zakładów bukmacherskich. Do tej pory nowi klienci, jeśli mogli coś zyskać to tzw. bonus powitalny. Teraz dodatkową atrakcją stał się kod promocyjny, który powiększa startowy pakiet promocji.

Dziennikarz z portalu kod-bonus.pl przekonuje, że to rynkowa tendencja zaczerpnięta ze sklepów internetowych. - Kody promocyjne u bukmacherów pojawiły się wraz z popularnością takich portali jak Picodi czy Groupon. Ludzie szukają promocji/rabatu robiąc zakupy, ale także kupując bilet do kina i w końcu...bawiąc się w obstawianie wyników. Bukmacherzy w ten sposób poszli ze znakiem czasów...

Oczywiście w ramach polskiego prawa korzystać można z kodów promocyjnych tylko u legalnych bukmacherów. Aktualnie w raz z Betfan i Betclic jest ich 11 na rynku.


Artykuł sponsorowany - autor: kod-bonus.pl

Komentarze