Kjaer: Chciałbym zakończyć swoją karierę w Milanie

Kjaer: Chciałbym zakończyć swoją karierę w Milanie

Simon Kjaer udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Oto, co obrońca Milanu miał do powiedzenia.

O Gasperinim:

Dla Atalanty zagrałem tylko w 6 spotkaniach i żadnego z nich nie przegraliśmy. Gasperini nigdy nie powiedział mi, że jestem za stary lub, że źle gram. Wykluczenie było decyzją taktyczną. Nie mam jednak do nikogo za to pretensji. Po prostu pewne rzeczy nie zadziałały tak, jak trzeba. Zaakceptowałem wybory trenera. Kiedy nie grałem, korzystałem z okazji, aby trenować.

O Milanie:

Przez cały czas myślałem, że zrobiłem wszystko, aby Milan wykupił mnie z Sevilli. Wiedziałem, że Milan zatrzyma mnie na dłużej. Kiedy podpisałem kontrakt z klubem, byłem naprawdę szczęśliwy. Żyłem wtedy marzeniem i nadal nim żyję.

Kolejne marzenie? Na początku chciałbym wrócić z Milanem do Ligi Mistrzów. Potem chciałbym zakończyć tutaj swoją karierę.

O Piolim:

Praca z nim to prawdziwa przyjemność. Ufamy sobie nawzajem. Nasz trener stara się dbać nawet o najmniejszy szczegół. 

O Gabbii:

 W przyszłości może być ważnym punktem zespołu. Często ze sobą rozmawiamy. Matteo chce się uczyć i słuchać rad. Matteo przypomina mi siebie sprzed kilku lat.

O Romagnolim:

 Nie mam wątpliwości co do tego, że jest świetnym obrońcą. On wrócił niedawno po długiej kontuzji i z pewnością nie jest mu łatwo. Mimo wszystko dobrze trenuje i stara się wrócić do formy.

O Ibrahimoviciu:

Ibra jest fenomenem na skalę światową ze względu na umiejętność łączenia techniki i fizyczności. Nigdy nie widziałem takiego napastnika jak on. 

Komentarze

 • avatar
  Paolo03
  Myślę że Kjaer może z nami być przez parę lat. Jeśli będzie miał cały czas taka formę jak teraz to wszyscy będą z niego zadowoleni.
 • avatar
  robert1506
  https://www.youtube.com/watch?v=wV2mfoBRWJk
  Simon, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili(a w sumie to od początku sezonu)