Kessie: Wkrótce zobaczycie efekty naszej pracy na boisku

Kessie: Wkrótce zobaczycie efekty naszej pracy na boisku

Franck Kessie wypowiedział się dla Sky Sport na temat Gonzalo Higuaina i Gennaro Gattuso. Oto co pomocnik Milanu miał do powiedzenia:

O Higuainie:

To wspaniały zawodnik, który zdobywa 20-25 bramek w każdym sezonie. Możemy liczyć na jego pomocną dłoń. To normalne, że taki zespół jak Milan potrzebował takiego zawodnika jak on. On zawsze myśli tylko o zwycięstwie i bardzo pomaga drużynie.

O Gattuso:

Jest wspaniałym człowiekiem i trenerem. Bardzo dobrze potrafi zmotywować zawodników. Jego treningi zawsze są bardzo intensywne. Wkrótce zobaczycie efekty naszej pracy na boisku, ponieważ pracujemy tak, jak Gattuso tego chce czyli w tempie 2000 km/h. 

Komentarze

 • avatar
  Kaka821
  Ok jestem gotow zaufac naszym zawodnikom. Zreeeszta nie jest z nami jeszcze tak zle bo radziwy sobie chociazby lepiej niz Inter(trudniejsi rywale i jeden mecz zalegly).
  • avatar
   Kamilo
   Inter pyknął silne Totki, a my Romę która jest teraz naprawdę słaba z tą ich pomocą. Kadrowo Inter jest silniejszy od nas, ale w lidze narazie im nie idzie
 • avatar
  MK92
  Zobaczymy, czy Higuain rzeczywiście przekroczy w Milanie 20 bramek w tym sezonie Serie A. Nie zdziwiłbym się, gdyby Pipicie ta sztuka się nie udała, bo piłek otrzymuje jak na lekarstwo.
  • avatar
   Kamilo
   Ja uważam, że nawet z takimi partnerami Igła może strzelić 20 bramek w tym sezonie, teoretycznie dograc ktoś ma u nas.
  • avatar
   MK92
   Może i dograć do Higuaina jest komu, ale najczęściej są to dogrania na tzw. pałę, czyli bez odpowiedniej siły lub precyzji.
 • avatar
  DNA1899
  Zaraz pipita bedzie wywieral presje na zakup ofesywnego srodkowego pomocnika. Juz widze ze jest mega w...