Kessie: Musimy zrozumieć i robić to, czego oczekuje od nas trener

Kessie: Musimy zrozumieć i robić to, czego oczekuje od nas trener

Franck Kessie wypowiedział się dla Sky Sport po meczu z Ceseną. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

Cieszę się, że wróciłem do Milanu. Rozpocząłem swoją pracę wśród profesjonalistów. Losowanie kalendarza rozgrywek nie było dla nas szczęśliwe, ale wciąż jesteśmy na etapie przygotowań do nowego sezonu. Prawdziwe rozgrywki rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Wszyscy jesteśmy gotowi i pozytywnie nastawieni na nowy sezon.

 Brałem udział w Pucharze Narodów Afryki choć nie grałem tam zbyt wiele. Wróciłem do Milanu w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Muszę ciężko pracować, aby wrócić do właściwej dyspozycji. Istnieją różnice między 4-3-3 Gattuso i 4-3-1-2 Giampaolo. Musimy zrozumieć i robić to, czego oczekuje od nas trener. 

 Jestem tutaj, aby grać. Musimy dawać z siebie więcej niż w poprzednich latach i lepiej wykonywać swoją pracę. Musimy dawać z siebie maksimum i zdobywać więcej punktów. 

Czy Milan jest silniejszy niż w poprzednim sezonie? Musimy poczekać na rozpoczęcie rozgrywek.  Dwa lata temu zająłem z Atalantą czwarte miejsce w tabeli i zakwalifikowałem się z nią do fazy grupowej Ligi Europy.  W zeszłym roku daliśmy z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło, abyśmy osiągnęli nasz cel z poprzedniego sezonu. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie pójdzie nam zdecydowanie lepiej.

Komentarze