Katarczycy wkroczą do Milanu?

Katarczycy wkroczą do Milanu?

Dziennikarz Quotidiano Sportivo, Enzo Bucchioni donosi, że w ostatnim czasie, jeden z katarskich funduszy inwestycyjnych o nieznanej dotąd nazwie, wyraził chęć pomocy Milanowi w kwestii refinansowania długów wobec spółki Elliot.

Według informacji żurnalisty, wspomniany fundusz nawiązał już kontakt z przedstawicielami Elliotu i Goldman Sachs, któremu Yonghong Li zlecił rozwiązanie tej sprawy i wyraził on chęć nawiązania współpracy z Milanem.

Mówi się, że Katarczycy w zamian za pewien pakiet udziałów ekipy Rossonerich są gotowi m.in. sprowadzić na San Siro szkoleniowca o renomie międzynarodowej i ma to być postać ze światowej czołówki w swoim fachu. Na chwilę obecną nie wiadomo o kogo może chodzić.

Komentarze

 • avatar
  Hakan1986
  Fajnie by było mieć petrodolary
 • avatar
  Piotr1899
  Fajne też jest, że przy okazji każdej tego typu informacji nie wiadomo o kogo chodzi ;)
 • avatar
  adamos
  nawet w Katarze widzą, że Milanowi to co potrzeba to trener a na San Siro jeszcze o tym nie wiedzą...
 • avatar
  Hordas
  Na moje Gattuso powinien zostać na nowy sezon i prowadzić Milan widać rezultaty a sam trener gówno wniesie nie mając odpowiednich grajków :)
 • avatar
  MK92
  Może się dogadali z UEFA, żeby im pomogła w przejęciu Milanu? ;)
 • avatar
  adamos
  @Hordas ja tam nie widzę, żadnych rezultatów, rozjechani zostaliśmy dwukrotnie przez Juve i Arsenal, kompromitacja podwójna z Benevento oraz wpadka z zespołem z Werony. Nie wspomnę o meczu z Atalantą, że prowadząc 1-0 i grając o jednego zawodnika więcej o mało co meczu nie przegraliśmy Męczarnie z ogórkami i strzelanie na 1-0 w ostatnich minutach. W zeszłym roku z drewnem w składzie 6 miejsce i w tym sezonie też 6 miejsce z kadrą kupioną za 200 mln. Rino to nie jest taktyk a Serie A jest taktyczna...
 • avatar
  MK92
  ADAMOS, ale spójrzmy na zdobycz punktową Rino, skoro go oceniamy. Gdyby Milan miał taką samą średnią punktów za Montelli jak za Gattuso, to szykowalibyśmy się teraz do fazy grupowej Ligi Mistrzów 2018/2019.
 • avatar
  JJay
  Chyba wole, żeby przejal juz nas Elliot, niz bysmy stali sie kolejna zabawka w rekach szejkow. :v
 • avatar
  milanista28
  Sarri ?.
 • avatar
  Pato
  Oby nie Sarri. To ten sam typ "wymęczania wyniku" co Gattuso, to już wolę żeby został Gattuso. Jak z najwyższej połki to z najwyższej jeżeli już decydować się na kolejną rewolucję której zupełnie nie potrzeba. Potrzeba kilku wzmocnienie pierwszego składu - porzadnego napastnika w miejsce Kalinićia - któremu zarząd powienien nakazać szukać nowego klubu a nie dawać kolejne "szanse" , i potrzeba spokojnego zgrywania się zespołu bez większych zmian, zgrywania się "młodych" których koniecznie powinno się zachować, Locatelli i Andre Silva powinni zostać, ba! więcej do nic powienien dołączyć ktoś pokroju Renato Sanchesa... Pato tez by się przydał, to potrzeba zjednolicenia tej grupy, a nie rewolucji po raz kolejny.. bo dwa mecze przegrali z Juve i Arsenalem... Co do finansów, to zdecydowanie wolałbym szejków niż żeby klub przejął Elliot... Elliot to firma która rozsprzeda aktywa (piłkarzy) żeby odrobić swoje straty... i żeby sprzedać Milan temy kto da najwięcej... choć i tak mniej niz zapłacił Li. Więc na dłuższą metę to znów Arabowie czy Rosjanie... Arabowie przynajmniej mają dryg do spektakularnych transferów.. i kasy im zdecydowanie nie brakuje. Yonghong ma niezle złą prasę.. ale w teori ciągle na ostatnią chwilę ale wszystko spłąca.. więc jakoś bym się nie wczuwał w każde medialne strachy na lachy. Forza Milan! i ole!