Kalulu: Mam nadzieję, że będziecie ze mnie zadowoleni

Kalulu: Mam nadzieję, że będziecie ze mnie zadowoleni

Pierre Kalulu udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, to obrońcy Milanu miał do powiedzenia.

O wyborze klubu:

 Wybrałem Milan, ponieważ klub wykazywał duże zainteresowanie moją osobą i chciał posiadać mnie w swoim zespole. Spodobał mi się także projekt przedstawiony przez klub. Myślę, że dzięki Milanowi mogę zrobić kolejny krok w mojej karierze i będę mógł tutaj rozwinąć w pełni swój potencjał.

 Byłem naprawdę szczęśliwy, kiedy dowiedziałem się, że klub o bogatej historii jak Milan wyraził mną zainteresowanie. Chciałbym zrobić dobre wrażenie i zadowolić wszystkich.

O wszystkim dowiedziała się jako pierwsza moja rodzina. Przed transferem, rozmawiałem na ten temat z moją rodziną. To było coś szalonego.

O stylu gry:

 Jestem bardzo młodym, wszechstronnym i mogącym grać niemal na wszystkich pozycjach w defensywie zawodnikiem. Moimi cechami są szybkość i dobra gra w defensywie. Lubię grać w defensywie i myślę, że całkiem dobrze sobie radzę sobie na tej pozycji. Zawsze można coś poprawić w swojej grze i mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć w Milanie. 

O idolach:

Generalnie zawsze doceniałem wielkich zawodników. W Milanie inspirowali mnie zawodnicy z przeszłości, którzy byli częścią wielkiej ery tego klubu jak na przykład Maldini, Seedorf...  Ci zawodnicy zawsze mnie inspirowali. Tak naprawdę nigdy nie miałem jakiegoś jednego idola. Staram się inspirować wszystkimi mistrzami, ponieważ od każdego z nich można się czegoś nauczyć.

O celach w Milanie:

 Przede wszystkim chcę dostosować się do zespołu, nowego otoczenia, miasta... Z piłkarskiego punktu widzenia, chciałbym zaprezentować swoje umiejętności, cechy i z czasem ustabilizować swoją formę.

Wiadomość do kibiców Milanu:

 Mam nadzieję, że sprawię, że będziecie ze mnie dumni i zadowoleni z mojego transferu. Forza Milan!

Komentarze