Kaká: Zawsze będę blisko Milanu

Kaká: Zawsze będę blisko Milanu

Kaká wziął udział w mini-spotkaniu organizowanym w Paryżu przez FIFA. Przy okazji Brazylijczyk udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Bobanie:

 On jeszcze nic mi nie powiedział [nawiązanie do ostatnich doniesień wokół Chorwata, przyp.red.] Rozmawialiśmy o innych sprawach. To była przyjemność móc zagrać z nim dzisiaj, chociaż nie mogłem tego zrobić w Milanie. Dobrze się dzisiaj bawiliśmy.

O Milanie:

 Jest mi bardzo przykro, że z powodu jednego punktu nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów, ale widzimy, że zespół wykazuje poprawę. Widzimy również w jakim kierunku powinniśmy iść z tymi wszystkimi zmianami. W Milanie jest Paolo, który wciąż jest częścią kierownictwa. Obecnie trwają zmiany w kierownictwie, ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze.

O Gattuso:

Myślę, że wykonał świetną robotę. Dzięki niemu zawodnicy zrozumieli jakie jest DNA Milanu i co to znaczy grać w tej koszulce. 

O Leonardo:

 Nie wiem dlaczego Leo zdecydował się opuścić Milan. Słyszałem różne opinie na ten temat, ale on z pewnością miał swoje powody.

O przyszłości Milanu:

Paolo Maldini jest dla mnie wielkim przykładem. Czekał on 9 lat na powrót do świata piłki nożnej. Myślę, że pójdę jego śladami. Zawsze będę blisko Milanu. Trudno jest się oderwać od tego klubu. Nawet gdy jestem w Brazylii, zawsze oglądam spotkania Milanu i staram się śledzić na bieżąco wiadomości związane z tym klubem. Darzę wielką miłością ten zespół. Zobaczymy, co się wydarzy w przyszłości.

O Złotej Piłce:

 Myślałem o tym trochę z moimi przyjaciółmi i moim bratem. Wspólnie uznaliśmy, że w tym roku tą nagrodę powinien otrzymać Virgil van Dijk. Rozegrał świetny sezon w Premier League, a potem udało mu się wygrać Ligę Mistrzów. Zobaczymy, co zdecydują sędziowie. Nadszedł czas, aby nagrodzić obrońcę.

 

Komentarze

  • avatar
    Slaviio
    Tak jak ja,,,Zawsze będę blisko Milanu