Kaká: Myślę, Paqueta jest gotowy do zrobienia wielkich rzeczy w futbolu

Kaká: Myślę, Paqueta jest gotowy do zrobienia wielkich rzeczy w futbolu

Kaká wypowiedział się dla Sky Sport na temat Lucasa Paquety. Oto, co Brazylijczyk miał do powiedzenia. 

To naprawdę piękny widok móc obserwować Paquetę w Milanie i drużynie narodowej. Paqueta dorastał w Brazylii, grał dla Flamengo, a teraz przynosi wiele powodów do radości Milanowi i mojej ojczyźnie. Gra z numerem 10 reprezentacji jest dla niego prawdziwym zaszczytem. Myślę, że Paqueta jest gotowy do zrobienia wielkich rzeczy w futbolu i napisania pięknej historii. Kiedy jesteś na boisku nie liczy się numer, jaki masz na plecach. Lucas jest gotowy do gry dla drużyny narodowej. Musi on tylko lepiej poznać swoje umiejętności i potencjał. Lucas pracuje pod okiem trenera, który dobrze znasz zawodników z Ameryki Południowej. Gattuso bardzo mi pomógł w przeszłości i myślę, Lucasowi również pomoże w rozwoju i nie tylko.

Komentarze

 • avatar
  Bartol
  Jak Rino zacznie go wystawiać na odpowiedniej pozycji dla niego, bo w systemie 4-3-3 nie rozwinie się, tak jak teraz jest wystawiany. Nadal uważam że powinien grać za napastnikami w systemie z dwójką napastników z przodu.
 • avatar
  Pato
  Dokładnie, od razu pomyslałem... "nie pod Gattuso" lub "jak Gattuso na to pozwoli..." :-/ jak dla mnie wystarczyło by poprzrekładać aktualny skład w choinkę, lub w 4-2-3-1... i było by dużo lepiej, żeby grać dwoma napastnikami trzeba by ściągnąć jeszcze dwóch... albo dać drugą szansę A.Silvie i powołać Tsadjouta czy Daniela M. do pierwszego zespołu... ale nie widzę nic z tych rzeczy, pod Gattuso.... choinka, to jeszcze może by przeszła...
  https://i.postimg.cc/50nDqZZP/Milan-Should-play.png
  • avatar
   Bartol
   Fajnie rozpisałes grafike :-) Jak w Football Manager :-) Gra w parze z Suso za Piątkiem jest ok. Osobiście wolę grę z dwoma napastnikami. Popieram, też tak uważam.