Kaká: Lucas przyczynił się do odbudowy tego zespołu

Kaká: Lucas przyczynił się do odbudowy tego zespołu

Kaká udzielił wywiadi dla Tencent Sports. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia: 

O Paquecie:

Lucas to dobry zawodnik. Podjął właściwą decyzję dołączając do Milanu. W ostatnim czasie sytuacja klubu uległa zmianie. Lucas przyczynił się do odbudowy tego zespołu. To nowa era dla Milanu. Lucas dołączył do klubu w dobrym momencie. Uważam, że porównanie mnie z Paquetą nie jest dobrym pomysłemLucas robi wiele dobrego dla Milanu. Posiada niesamowite umiejętności, ale nie możemy wywierać na nim presji. Mam nadzieję, że Lucas nawiąże do moich sukcesów z przeszłości.

O przyszłości:

 U mnie wszystko jest w porządku. Mam czas na naukę, podróże, dla mojej rodziny i dla mojej dziewczyny. Mam czas na oglądanie meczów na stadionie czy przed telewizorem. Kibicuję São Paolo, Milanowi, Realowi Madryt i Orlando. Nie muszę się zmagać z wieloma problemami i krytyką. Staram się cieszyć obecną chwilą. Obecnie realizuję kurs na dyrektora generalnego w Brazylii. Na ten moment nie wiem kiedy wrócę do świata w futbolu i na jakim stanowisku. Staram się jak najwięcej czasu spędzać z moją rodziną. Pewnego dnia wrócę do piłki nożnej.

O okolicznościach zakończenia kariery:

 Kiedy mój kontrakt z Orlando wygasł, otrzymałem wiele ofert. Powiedziałem swojemu ojcu, aby dał mi 40 dni na zastanowienie. W tym czasie zdecydowałem się na zakończenie kariery i na zrobienie czegoś innego. Odrzuciliśmy wszystkie oferty, ponieważ mój czas na boisku dobiegł końca.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Mam nadzieje, ze Paqueta zostanie u nas na długo bo umiejętności chłopak ma kosmiczne. I, ze nie popełni błędu jaki popełnił Kaka bo chyba każdy pamięta co się stało z Kaka po odejściu z Milanu.
  • avatar
   Chinaski
   Raczej z jego kolanem
 • avatar
  "Lucas przyczynił się do odbudowy tego zespołu" - jest jeszcze za wcześnie by tak mówić.
 • avatar
  MK92
  Mam nadzieję, że gdy Milan wkrótce, m.in. za sprawą Paquety, zagra w Lidze Mistrzów i trafi na Real, to Kaka jednak wybierze doping dla Rossonerich.